THY İLETİŞİM

Ücretsiz Müşteri Hizmetleri
0850 302 54 93

Türk Hava Yolları İletişim

THY iletişim; 21. Yüzyılda teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok yenilikte hayatımıza girmiş bulundu. Bu yeniliklerin başında hiç kuşkusuz ki havayolu taşımacılığı gelmektedir. İnsanoğlu dünya'nın kurulduğundan bu yana hep bir seyahat ve ulaşım ihtiyacı hissetmiştir.

THY İletişim Benzer Konular


Türk Hava Yolları

Bu ulaşım ihtiyacı, dünya'nın yeni bölgelerinin keşfi ve mesafelerin de hızla artması ile giderek büyüme göstermiştir. 19. yüzyılın sonlarına doğru gelişen havayolu taşımacılığı ile; artık mesafeler anlamını yitirmiş, yerine seyahat süresini olabildiğince kısaltma ihtiyacı başgösterdi. Makalemizde şu başlıkları okuyacaksınız: Tüm hava yolları uçak biletleri iletişim hattı ile uçak bileti satın almak artık çok kolay. Her geçen gün yolcu sayısını ve direk uçuş noktalarına bir yenisini ekleyerek büyümesini sürdürüyor.

THY İletişim - Müşteri Hizmetleri


THY iletişim 444

THY iletişim 444''lü numarasına alternatif olarak 0850 302 54 93'lü ücretsiz müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerinden sabit hat aramanızla THY 444'lü müşteri hizmetleri alternetif çağrı merkezini aramanız arasında hiçbir fark bulunmamaktadır. THY 444'lü müşteri hizmetleri'nden yapabileceğiniz bütün işlemleri 0850 302 54 93 ücretsiz çağrı merkezi aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Durum böyle olunca 3. havalimanı ile birlikte dünya'nın bütün havalimanlarına direk uçuşlar gerçekleştirmeye hazırlanan Türk Hava Yolları'nın 3. Havalimanı için uçak bileti satın alabileceğiniz hattı hakkında detaylı bilgi almak için biletreyon.com/istanbul-havalimani-thy-iletisim Tüm Hava Yolları, müşteri memnuniyetini de dikkate alarak büyüyor. Tüm hava yolları'nı diğer bütün havayolları'ndan ayıranan en büyük özelliklerin başında, hiç kuşkusuz yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti gelmektedir.
THY İletişim

Örnek vermek gerekirse diğer bütün havayolu firmalarının ücretli olarak vermiş olduğu çoğu hizmeti, tüm hava yolları ücretsiz olarak müşterilerine sunmaktadır. Bu ücretsiz hizmetlerden bazıları: ücretsiz uçak içi koltuk seçimi, ücretsiz uçak içi ikramlar, ücretsiz açığa alım vs. Fiyat olarak her kaliteli hizmetin bir de bedeli olduğundan dolayı diğer havayollarına oranla çok az bir fiyat farkları oluşabilmektedir.

Bu fiyat farklarının en büyük nedeni de; diğer havayolları'nın ücretli verdiği hemen hemen bütün hizmetleri, ücretsiz bir şekilde misafirlerine sunmasından kaynaklanmaktadır.
THY Logo
THY İletişim Bilgileri
Türk Hava Yolları Telefon :  (0850) 302 54 93
Türk Hava Yolları İletişim : (0850) 840 48 05
THY Bilet Hattı : (0850) 840 48 31
THY Uçak Bileti Telefon : (0850) 302 54 93

Uçak Bileti Çağrı Merkezi

Tüm hava yolları'nın resmi çağrı merkezi hattı 0850 302 54 93 numarasıdır. Bu numarayı yurtdışı ve yurtiçinden bazı misafirleri arayamayabilmektedir. Bu aranamamanın tek sebebi, bazı operatörlerin 444'lü numaraları otomatik olarak engellemesinden kaynaklanmaktadır.

Aramanın ekstra bir ücreti bulunmamaktadır. Türkiye'nin en büyük havayolu şirketlerinden bir tanesi pegasus müşteri hizmetleri'ni aramanın dakikası 1.5 tl olduğu düşünüldüğünde bu bile ne kadar avantaj sağladığı ortadadır.

Uçak Bileti Telefon

Yurtiçi ve yurtdışı promosyonlu uçak bileti telefon numarası 0850 840 48 05'dir. Bu müşteri hizmetleri numaramızı aramanın herhangi ekstra bir ücretlendirilmesi yokdur. Türkiye'de tüm mobil ve sabit operatörler tarafından sabit hat araması üzerinden ücretlendirilmektedir.

Bu ücretretsiz müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile Türk Hava Yolları Müşteri Hizmetleri aracılığı ile yapabileceğiniz bütün işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Yuritçi uçak bileti veya yurtdışı uçak bileti satın almanın yanı sıra, daha önce satın almış olduğunuz THY İletişim biletlerinizde tarih ve yön değişikliğinizi kolayca yapabilirsiniz. Bu konu ile ilgili, haftanın hangi günlerinde daha düşük fiyata uçak bileti satın alınır, hangi saatler daha avantajlı olur gibi sorulara Uçak Bileti Telefon adlı makalemizi okuyabilir, konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

THY Bilet Erteleme

Türk Hava Yolları Bilet Değişikliği

Bilindiği gibi dünya'da ve türkiye'de hizmet veren havayolu firmalarının gelir kaynağı sadece uçak bileti satışı değildir. Havayolları'nın düşük bir gelir kaynağı da ekstra hizmetlerden sağlanmaktadır.

Tüm hava yolları'nın bir gelir kaynağı da Tüm hava yolları bilet değişiklik işlemlerinden kaynaklanmaktadır. Tüm Hava Yolları'nda diğer havayollarında olduğu gibi bütün sınıflardaki biletlerde değişiklik yapılamamaktadır. Promosyon sınıfına ait uçak biletlerinizde herhangi bir yön veya tarih değişikliği yapılamamaktadır.

Ekonomi ve business class sınıflarından daha önce satın aldığınız uçak biletlerinizde tarih ve yön değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. bilet değiştirme işlemlerinde bir fiyat farkı çıkabilmektedir. Bu çıkan fiyat farklarını isteyen misafirlerimiz kredi kartı ile, isteyen misafirlerimiz de atm kartı ile kolayca ödeme yaparak gerçekleştirebilmektedir.

Bilet değişiklik işlemlerinde çıkan fiyat farklarını isteyen misafirlerimiz peşin fiyatına 9 taksite kadar ödeme kolaylığı ile de ödeme gerçekleştirebilirler.

Anadolu Jet Uçak Bileti İletişim

Tüm Hava Yolları'nın yurtiçinde hizmet verdiği diğer firma da anadolu jet havayolları'dır. Anadolu Jet Havayolları iletişim olarak ücretsiz çağrı merkezimiz aracılığı ile uçak bileti satın almak çok kolay.

Tüm  hava yolları iletişimhattımız ile yaptığınız işlemlerden hiçbir farkı olmayan anadolujet iletişim hattımızla da aynı şekilde uçak bileti tarihi değiştirme ve diğer ekstra hizmetleri kredi kartınızla satın alabilirsiniz.
Anadolu Jet bilet değişikliği

Anadolu Jet Bilet Erteleme

Anadolu jet havayolları'nda bilet değişim ve açığa alım işlemleri ile ilgili biletreyon.com/anadolu-jet-bilet-degisikligi başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz. Tüm hava yolları bilet erteleme işlemleri arasında kural bakımından çok fazla bir fark yoktur. Aynı şekilde anadolu jet havayolları'nda da daha önce satın aldığınız promosyon sınıfı biletlerde herhangi bir değişiklik işlemi gerçekleştirilememektedir.

Biletinizin değişiklik işlemleri için uygun olup olmadığını iletişim hattı (0850) 840 48 05 numaralı ücretsiz müşteri hizmetleri hattımızı arayarak kontrol ettirebilirsiniz. İnternet üzerinde diğer havayolları'nın uçak biletlerinin değişim işlemlerini gerçekleştirebilen birçok seyahat acentesi bulunmasına rağmen,

Tüm hava yolları'nın ve anadolu jet havayolları'nın uçak biletlerinin değişiklik işlemlerini gerçekleştirebilen çok fazla firma bulunmamaktadır.
Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet Bilet Alma

Tüm hava yolları ve Anadolu jet Havayolları iletişim ile uçak biletlerini satın almak artık çok kolay ! Havayolu taşımacılığında uçak bileti satın almak çok basittir. Birçok misafirimiz uçak biletlerini internet üzerinden satın almasına rağmen, küçük bir kısım misafirlerimiz ise, uçak biletlerini çağrı merkezi hattımız ile satın almaktadır. İnternetten satın alınan uçak biletlerinde herhangi bir sorun olduğunda muhattap bulmakta zorluk çekebilmektedirler.

Uçak Bileti iletişim hattımız ile satın aldığınız uçak biletlerinizde ise böyle bir maduriyet yaşamanız söz konusu değildir. Böyle bir maduriyet yaşamak istemeyen misafirlerimiz uçak bileti iletişim 444 numaralı çağrı merkezi ile biletlerini kolayca satın alabilirler. İnternet üzerinden satın almak istediğinizdeki imkanlarla, iletişim çağrı merkezi ile alabileceğiniz biletlerde herhangi bir farklılık kesinlikle bulunmamaktadır.

İstanbul THY İletişim

Türk Hava Yolları'nın uçak biletlerini İstanbul THY iletişim hattımız olan 0850 302 54 93'lü ücretsiz müşteri hizmetlerimizi arayarak da kolayca satın alabilirsiniz. Kredi kartına peşin fiyatına 6 taksite kadar ödeme kolaylığı da yine, Türk Hava Yolları İstanbul iletişim hattımızda siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır.

İzmir THY İletişim

İzmir Türk Hava Yolları iletişim hattı ile uçak bileti satın alabilir, daha önce satın almış olduğunuz Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet Havayolları'na ait uçak biletlerinde tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

THY Bilet Erteleme

Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet Havayolları'ndan satın almış olduğunuz uçak biletlerini 0850 302 54 93 numaralı ücretsiz THY bilet erteleme hattımız aracılığı ile değiştirebilirsiniz. biletreyon.com/thy-bilet-degistirme adlı linkimize tıklayarak, daha önce satın almış olduğunuz THY uçak biletlerinizde tarih değişikliğini nasıl yapacağınız konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Promosyon sınıfı olmayan uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini Türk Hava Yolları bilet değiştirme telefon numaramız ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Promosyon sınıfı olarak satın almış olduğunuz uçak biletlerinde herhangi bir şekilde tarih ve yön değişikliği yapılamamaktadır.

Türk Hava Yolları Müşteri Hizmetleri

Türk Hava Yolları (THY) Müşteri Hizmetleri

Bilindiği gibi THY'nin resmi müşteri hizmetleri numarası internette birçok yerde bulunmaktadır. Fakat bu müşteri hizmetlerine ulaşmak çoğu zaman zor olabiliyor. THY müşteri hizmetlerine alternatif olarak 0850 302 54 93 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak her türlü uçak bileti işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
THY müşteri hizmetleri iletişim hattı ile yapabileceğiniz işlemler sırasıyla, yeni bir uçak bileti satın almak, daha önce satın almış olduğunuz Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet Havayolları uçak biletlerinde tarih ve yön değişikliği yapmak.

THY Müşteri Hizmetlerine Direk Ulaşmak

THY müşteri hizmetlerinin resmi numarası 444 08 49'dur. Bu müşteri hizmetlerini sadece Türkiye ve Türk Telefon Operatörlerinden arayabilirsiniz. Türkiye'den THY'nin müşteri hizmetlerini aradığınızı varsayarak, telesekretere tuşlamanız gereken numaralar sırasıyla aşşağıda anlatılmaktadır. THY müşteri hizmetlerini aradığınızda robot operatör sizleri, " Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri'ne hoşgeldiniz, miles&smiles üyesiyseniz 1'i değilseniz lütfen 2'yi tuşlayın." diyor. Sizler de THY'nin miles&smiles programına üyeiseniz 1'e tuşlayabilirsiniz. Fakat bizler bu sadakat programına üye olmayan THY iletişim misafirleri için THY müşteri temsilcisine direkt bağlanma olayını anlatağımız için, bu soruya 2 olarak tuşlamanız gerekmektedir.

Türk Hava Yolları Daha sonradan uçuşunuzla ilgili bilgi almak için 1'i, uçuşunuzla ilgili işlem yaptırmak için lütfen 2'yi tuşlayınız diyecektir. Bu soruya da 1'i tuşlarsanız sistem sizden THY müşteri temsilcisine direkt bağlanma E-Bilet numaranızı tuşlamanızı isteyecektir. Burada da 2'yi tuşlarsanız, tekrardan yurtiçi uçuşunuz için 1'i, yurtdışı uçuşunuz için 2'yi tuşlamanızı isteyecektir. Burada uçuşunuzun durumuna göre 1'i veya 2'yi tuşlayarak THY müşteri hizmetleri temsilcisine direkt olarak bağlanabilirsiniz.

THY müşteri hizmetleri numarası nedir ?

Türk Hava Yolları resmi müşteri hizmetleri numarası 444 08 49'dur. Bu müşteri hizmetlerine yurtdışı ve Lefkoşa'dan ulaşmakta zorluk çeken misafirlerimiz 0850 302 54 93'lü ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirler. Bu hattımızdan sadece uçak bileti satın alımı veya bilet değişim konularında yardımcı olunmaktadır.

Türk Hava Yolları'na yurtdışından nasıl ulaşabilirim ?

Türk Hava Yolları'nın çağrı merkezine yurtdışından ulaşmak isteyen misafirlerimiz 0850 333 08 49'lu çağrı merkezimizi arayabilirler. Uçak bileti satın alımı, bilet değişikliği ve ekstra hizmet satın alımı gibi konularda destek verilmektedir.

THY uçak biletlerini online alabilir miyiz ?

Biletreyon.com'dan Türkiye ve Dünya'nın bütün havayollarının biletlerini anlık olarak sorgulayabilir, kredi kartınızla da satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları'na direkt ulaşmak için ne yapmak gerekiyor?

Türk Hava Yolları'nın müşteri hizmetlerine direkt olarak ulaşmak için iç hat bilet işlemleriniz için 444 08 49'lu ücretsiz çağrı merkezini arayarak telesekreterin sorularına sırasıyla 2-2-1 şeklinde tuşlama yapmanız gerekmektedir. Dış hat biletleriniz için ise sırasıyla 2-2-2 şeklinde tuşlama yapmanız gerekiyor.

THY 444'lü müşteri hizmetleri numarası kaç?

THY'nin 444'lü müşteri hizmetleri 444 08 49'dur. Yurtiçinden arama yapılan müşteri hizmetlerine yurtdışından ulaşabilmek için 0850 333 08 49'u aramanız gerekmektedir.

Türk Hava Yolları Çağrı Merkezine Ulaşmak
Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi THY'nin ve Anadolu Jet'in müşteri hizmetleri temsilcisine direkt bağlanmak için alternatif olarak 0850 302 54 93 numaralı ücretsiz çağrı merkezini arayarak da her türlü bilet işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. THY İletişim THY iletişim hattı ile yurtiçi veya yurtdışı promosyonlu uçak biletlerinizi kredi kartınızla kolayca satın alabilirsiniz. THY müşteri hizmetleri ile daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde de tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

THY İletişim

THY İletişim

THY İletişim

THY İletişim

4.8/5
539
THY İletişim Hattı
İNDİRİM VE PROMOSYONLARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Hemen Ara!
Online Bilet Al