Uçak Bileti Telefon

Uçak Bileti Telefon :
(0850) 840 23 69

Uçak Bileti Telefon
Uçak bileti telefon yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizi anlık olarak sorgulayabileceğiniz 0850 840 48 05 numaralı ücretsiz müşteri hizmetlerimize verilen isimdir. 21. yüzyılda yurtiçi ve yurtdışı seyahat etmek artık hayatın olagan bir parçası haline geldi. Uçak bileti iletişim hattı 0850 302 54 93'tür. Her türlü bilet işlemlerinizi ücretsiz çağrı merkezimizden gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde teknolojinin baş döndürücü hızla ilerlemesinin en büyük avantajlarından biri de, hiç şüphesiz havayolu yolculuğunun bu kadar ucuzlamasıdır. Öyle ki insanlar bir şehirden diğer şehire yolculuk etmek için bir gün öncesinden yola çıkman zorunda kalabiliyorlardı.

Uçak Bileti İletişim Bilgileri
Uçak Bileti İletişim:  (0312) 988 14 52
Uçak Bileti Telefon: (0850) 302 54 93
Müşteri Hizmetleri: (0850) 840 48 05

Günümüzde ise, yurtiçi uçak bileti telefon ile seyahat etmek çok daha kolay ve pratik olmaktadır. Yurtiçi uçak bileti telefon ile seyahat etmenin yanı sıra, yurtdışı birçok noktaya aynı gün içinde seyahat etmek artık çok kolay. Bu kadar avantajın yanı sıra bazı dezavantajı da bulunabilmektedir. İnsanlık tarihi boyunca her gelişmenin avantajları olduğu gibi dezavantajı da olabilmektedir. Günümüzde de havayolu ulaşımının çok fazla dezavantajı olmamasından dolayı birçok karayolu ile seyahat eden misafirler, artık havayolu ile yolculuk yapmayı tercih etmektedir. Bu gelişmenin sektörel olarak en büyük zararı, hiç şüphesiz otobüs firmalarına olmuştur.

Uçak bileti telefon fiyatları ile otobüs bileti fiyatları hemen hemen aynı olunca, ekstra bir durum olmadıktan sonra bütün yolcular havayolu ile yolculuk etmeyi tercih etmektedir. Türkiye'de ve Dünya'da havayolu ulaşımını tercih eden yolcu sayısı her geçen gün katlanarak artmaktadır. Bu artışın en büyük avantajlarından bir tanesi de rekabete bağlı olarak uçak bileti iletişim fiyatlarının düşmesidir. Durum böyle olunca da havayolu ile yolculuk yapacak misafir sayısında her geçen gün ciddi bir artış gözlenmektedir.

Türkiye'de birçok havayolu firması yurtdışı uçuşlarını aktarmalı yada direkt olarak gerçekleştirmektedir. Türkiye'nin en yoğun havalimanları sırasıyla İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Antalya Havalimanı'dır.

Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri

Uçak bileti müşteri hizmetlerimiz ile yurtiçi veya yurtdışı tüm havayolu firmalarının biletlerini anlık olarak sorgulayabilir, dilerseniz kredi kartınızla yada ATM kartınızla kolayca satın alabilirsiniz. Bu havalimanlarının bu kadar yoğun olmasının sebepleri nüfus yoğunluğunun yanı sıra, birçok havayolu firmasının yurtdışı uçuşlarını bu havalimanlarını kullanarak gerçekleştirmesidir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yurtiçi ve yurtdışı uçuşların büyük bir kısmını Pegasus Havayolları iletişim tarafından gerçekleştirilmektedir. Türkiye'de hizmet veren havayolu firmalarının hizmet verdiği 2 çeşit bulunmaktadır. Birincisi, konfor ve uçuş keyfini dikkate alan firmalardır. Bu firmaların Türkiye ve Dünya'daki en büyük oyuncusu konumunda hiç şüphesiz Türk Hava Yolları bulunmaktadır. Bir diğer satış ve pazarlama yöntemi de low-cost havayolu olarak misafirlerine hizmet vermektir.

Bu low-cost havayolu firmalarının da Dünya ve Türkiye'deki en büyük temsilcilerinden birisi Pegasus Havayolları ve SunExpress Havayolları'dır. Bu havayolu firmaları da kendi alanlarında son derece büyük ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. 
Low Cost Havayolları
Low Cost Havayolları

Normal Havayolu Nedir ?

Normal havayolu firmları, uçak bileti satın alırken birçok ekstra hizmeti hesaba katarak uçak bileti telefon fiyatlarına bu hizmetleri yansıtarak satış yapmaktadır. Bu uçuş öncesi ve uçuş sırasında yararlanabileceğiniz ekstra hizmetlere örnek vermek gerekirse, uçak içi yiyecek-içecek ikramları veya özellikle istediğiniz koltuk seçimi örnek gösterilebilir.

Bu hizmetler Türk Hava Yolları, Atlas Global Havayolları ve Anadolu Jet Havayolları'nda uçak bileti satın alırken bilet fiyatına dahil edilerek sizlere satılmaktadır. Normal fiyat politikasını uygulayan bu havayolu firmalarının bilet fiyatları, low-cost havayolu firmalarının uçak bileti iletişim'lerine oranla daha yüksek fiyata satılmaktadır.

Low-Cost Havayolu Nedir ?

Low-Cost Havayolları'nın Türkiye'deki en büyük temsilcileri hiç şüphesiz SunExpress Havayolları ve Pegasus Havayolları'dır. Bu havayolu firmalarının en büyük avantajları uçak bileti satın alırken, diğer firmalara oranla çok daha düşük fiyata uçak bileti telefon satın alabiliyor olmanızdır.

Low-Cost Havayolu firmalarının en büyük avantajları fiyat politikaları olmasına rağmen, diğer havayolu firmalarının ücretsiz olarak sunduğu uçak içi ikram veya özellikle istediğiniz koltuk gibi hizmetlere ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu ekstra hizmetleri de satın aldığınızda diğer havayolu firmalarının uçak biletlerine hemen hemen yakın bir ücret ödemeniz gerekmektedir. 
Üçüncü Havalimanı THY Telefon
Telefonla Uçak Bileti Satın Almak

Telefonla Uçak Bileti Nasıl Satın Alınır ?

Telefonla uçak bileti satın almak için 0850 840 48 05 numaralı havayolları ücretsiz iletişim hattımızı arayabilirsiniz. IATA sistemleri ile tüm Dünya ve Türkiye'de hizmet veren bütün havayolu firmalarının uçuşlarını anlık olarak sorgulayabilir, kredi kartınızla yada ATM kartınızla biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Uçak Bileti İletişim Hattı ve Taksit

Uçak bileti iletişim hattı ve taksit seçenekleri için müşteri hizmetleri temsilcimiz olan 0850 840 48 05 numaralı ücretsiz müşteri hizmetleri temsilcimizi arayabilirsiniz. Uçak bileti iletişim hattı ile yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satın alırken ATM kartınıza bütün sektörlerde olduğu gibi, bu sektörde de taksit yapılamıyor malesef.

Türkiye'ye ait kredi kartınıza peşin fiyatına 6 taksite kadar ödeme kolaylığı uçak bileti telefon hattımızda misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır. Bu konu ile ilgili bütün detayları uçak bileti telefon numaramız (0850) 840 48 05'li ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Taksitli Uçak Bileti İptal İşlemi

Taksitle satın alınan uçak bileti iptal ettirdiğinizde bankanızın ödeme tarihlerine göre taksitli olarak kartınıza iade edilecektir. Örnek vermek gerekirse 6 taksitle uçak bileti satın aldığınızı varsayalım. 2 ay sonra bu uçak biletinizi iptal ettirdiğinizde, ödemiş olduğunuz 2 aylık taksiti bankanızın iade politikasına bağlı olarak peşin iade edecek, diğer taksitleri ödeme yapmadığınız için ekstrenize hiç yansıtmayacaktır.

Bir başka iade çeşidi olarak da, taksitleriniz ekstrenizde artı bakiye eksi bakiye şeklinde görüleceği için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyecektir. Uçak bileti telefon hattımız (0850) 840 48 05'li müşteri hizmetlerimizden biletlerini satın alabileceğiniz Türkiye'de hizmet veren havayolu firmalarının bazıları şöyledir;
  • Türk Hava Yolları uçak biletleri
  • SunExpress Havayolları uçak biletleri
  • Onur Air Havayolları uçak biletleri
  • Anadolu Jet Havayolları uçak biletleri
  • Pegasus Havayolları Uçak Biletleri
Türk Hava Yolları İletişim
Türk Hava Yolları İletişim

Türk Hava Yolları Uçak Biletleri

Türk Hava Yolları uçak biletleri için müşteri hizmetleri temsilcimiz 0850 840 48 05 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Türkiye'nin ve Dünya'nın en fazla noktaya direkt uçuş gerçekleştiren havayolu firması özelliğini de taşıan Türk Hava Yolları'nın biletlerini satın alabilirsiniz.

THY ücretsiz iletişim hattımız (0850) 840 48 05 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak peşin fiyatına 6 taksite kadar ödeme kolaylığı ile doyasıya uçabilirsiniz.

SunExpress Havayolları Uçak Biletleri

SunExpress Havayolları uçak biletilerini müşteri hizmetleri temsilcimiz aracılığı ile kolayca satın alabilirsiniz. Türkiye ve Avrupa'ya en fazla direkt uçuş gerçekleştiren havayolu firması olma özelliğini de taşıan SunExpress Havayolları iletişim hattımız ile yurtiçi ve yurtdışı biletlerinizi kolayca satın alın.

Yurtiçi ve yurtdışı turizm bölgemizde ağırlıklı misafirlerine hizmet veren havayolu firmamız, gelişen havalimanı kapasitelerinin de etkisiyle her geçen gün yeni destinasyonlara uçuş gerçekleştirmektedir.

Onur Air Havayolları Uçak Biletleri

Onur Air Havayolları'nın biletlerini müşteri hizmetleri temsilcimizden kolayca satın alabilirsiniz. Uçuşlarının büyük bir bölümünü İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan gerçekleştiren Onur Air Havayolları'nın biletlerini de uçak bileti telefon 0850 840 48 05 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizden kredi kartınızla yada ATM kartınızla kolayca satın alabilirsiniz.

Anadolu Jet Havayolları Uçak Biletleri

Anadolu Jet Havayolları uçak bileti iletişim hattımız 0850 840 48 05 numaralı ücretsiz çağrı merkezimiz aracılığı ile Türkiye'de hizmet veren en büyük havayolu firmalarından biri olan Anadolu Jet Havayolları'nın biletlerini de satın alabilirsiniz. Satın aldığınız uçak biletleriniz sisteme kaydedilen telefon numarası ve mail adresinize ücretsiz olarak iletilmektedir.

Pegasus Havayolları Uçak Biletleri

Pegasus Havayolları'nın yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerini ücretsiz çağrı merkezimiz olan 0850 840 48 05 müşteri hizmetlerimizden kolayca satın alabilirsiniz. Daha önce satın almış olduğunuz Pegasus biletlerinizde tarih ve yön değişikliğinin yanı sıra, biletlerinizi açığa alım işlemlerinizi de uçak bileti iletişim hattımız aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük havayolu firmalarından bir tanesi olan Pegasus Havayolları'nın uçak biletlerini ücretsiz çağrı merkezimiz aracılığı ile kolayca satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz Pegasus Havayolları uçak biletleriniz, müşteri hizmetleri temsilcimize vereceğiniz telefon numaranız ve mail adresinize ücretsiz olarak gönderilmektedir. 
İstanbul Türk Hava Yolları İletişim
İstanbul Türk Hava Yolları İletişim

Uçak Bileti İletişim Hattını Aramak

Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti iletişim hattı numaramız 0850 840 48 05'dir. Bu müşteri hizmetleri temsilcimiz ile bütün havayolu firmalarının uçak bileti işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sıfırdan yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satın almanın yanı sıra, Pegasus Havayolları, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet Havayolları ve SunExpress Havayolları'ndan daha önce satın almış olduğunuz biletlerinizde tarih ve yön değişikliği de gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi uçak bileti satın almak veya yurtdışı uçak bileti satın almak isteyen havayolu misafirleri 0850 840 48 05 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirler. Tüm havayolu firmalarının biletlerini peşin fiyatına 6 taksitli bir şekilde satın alabilir, dilerseniz de EFT-Havale ile de ödeme yapabilirsiniz. Türkiye'den yurtdışına uçak bileti satın alabileceğiniz gibi, yurtdışından da Türkiye'ye uçak bileti satın alabilirsiniz.

Türkiye ve Dünya'nın bütün şehirlerinden ücretsiz olarak arayabileceğiniz uçak bileti telefon numaramız 0850 840 48 05'dir. Türk Hava Yolları, Pegasus Havayolları ve diğer bütün havayolu firmalarının uçak biletlerini satın alabileceğiniz gibi, daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinde tarih ve yön değişikliğini de gerçekleştirebilirsiniz. 
THY İstanbul telefon numarası
THY İstanbul telefon numarası

Uçak Bileti Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde bütün havayolu firmalarının kendi internet siteleri tarafından Dünya'nın neresinde olursanız olun kredi kartınızla uçak bileti telefon satın alabilirsiniz. Fakat gideceğiniz noktaya birçok havayolunun direkt olarak uçuşu olduğu gibi durumlarda her havayolu firmasının kendi internet sitesine giriş yaparak seferleri kontrol etmek, bütçenize ve saatinize en uygun uçuşları seçmek oldukça zahmetli bir durum alabilmektedir.

Kaldı ki aramış olduğunuz uçak biletleri, yurtdışı seferi ise bu iş oldukça zamanınızı alacak demektir. Yurtiçi uçuşları ve yurtdışı uçuşları karşılaştıran seyahat acentelerine ait uçak bileit telefon internet siteleri bulunmaktadır. Bu internet siteleri aracılığı ile uçak bileti sefer ve saatlerini sorgulayıp, havayolunun kendi internet siteleri ile yada o web sitesi aracılığı ile kolayca biletinizi satın alabilirsiniz.

Uçak Bileti Alo Bilet Hattı

Bütün havayolu firmalarının uçak bileti telefon seferlerini anlık olarak internet siteleri aracılığı ile sorgulayabildiğiniz gibi, Alo Bilet Hattı müşteri hizmetlerimiz 0850 840 48 05 numaralı ücretsiz çağrı merkezimiz aracılığı ile de sorgulayabilirsiniz. Uçak bileti sefer ve saatlerini sorgulayıp, daha sonra internet üzerinden de uçak biletlerinizi satın alabileceğiniz gibi, uçak bileti iletişim hattımız aracılığı ile de satın alabilirsiniz.

Telefonla Uçak Bileti Satın Almanın Avantajları İnternet üzerinden satın aldığınız uçak biletlerinde herhangi bir sorun olması durumunda karşınızda muhattap bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Bilindiği gibi, internet üzerinden uçak bileti satın alan havayolu misafirlerinin büyük bir bölümü bilinçsiz olarak Google'ın sunmuş olduğu ilk internet sitesine giriş yaparak biletlerini satın almaktadır. Türkiye'de uçak bileti satışı yapıp, resmi müşteri hizmetleri temsilcisi bulunmayan birçok yurtdışı kaynaklı seyahat acentesi bulunmaktadır.

Böyle durumlarda biletinizi iptal ettirmek veya değiştirmek istediğiniz gibi bir durumla karşılaştığınızda, o internet sitesinin müşteri hizmetlerine ulaşmak bir hayli zor olmaktadır. Uçak bileti iletişim hattımız olan 0850 840 48 05 numaralı ücretsiz çağrı merkezimiz aracılığı ile uçak bileti satın alan misafirler ise, günün hangi saati olursa olsun müşteri hizmetleri temsilcimize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Havayolu tarafından kaynaklanan her türlü sorun veya rötar gibi durumlarda havayolları ile muhattap olmak yerine, Uçak Bileti Telefon numaramızı arayarak işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
İNDİRİM VE PROMOSYONLARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Hemen Ara!
Online Bilet Al