Ayda 250.000 mutlu yolcumuz biletreyon.com’u tercih ediyor. Sizde mutlu müşterilerimiz arasına katılın.

Site İçi Arama

SUNEXPRESS İLETİŞİM

SunExpress iletişim numarası; Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerinden arayabileceğiniz 0850 302 54 93'tür. Bu telefon numarası aracılığı ile SunExpress Havayolları'ndan uçak bileti satın alabilir, daha önce satın aldığınız biletlerinizde her türlü tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

SunExpress Bilet Hattı (0850) 302 54 93

SunExpress iletişim hattı
SunExpress Havayolları iletişim hattı, 1989 yılında Alman havayolu devi Lufthansa Havayolları ve Türk Hava Yolları'nın ortak kuruluşudur. Avrupanın ve Dünya'nın en önemli tatil havayolları arasında önemli bir konumda yer almayı başarmıştır. SunExpress Havayolları iletişim hattı, her yıl ortalama 10 milyon yurtiçi ve yurtdışı yolcu taşımacılığı gerçekleştirmektedir.

Bu yolcu sayısı, her geçen yıl artış göstermekle birlikte şirketin büyüme oranı da aynı şekilde artmaktadır. Türkiye ve Almanya'da turizm operatörlerinin en çok tercih ettiği havayolu olma özelliğini de taşıyan SunExpress Havayolları, İzmir ve Antalya gibi turizm bölgelerinden birçok Avrupa ülkesine direkt uçuşlar gerçekleştiremektedir.

SunExpress Çağrı Merkezi

SunExpress Havayolları Hakkında

SunExpress Havayolları'nın merkezi Türkiye'nin Akdeniz Bölgesinde yer alır ve Türkiye'nin başkenti olarak tabir edilen Antalya'da bulunmaktadır. Ege ve İzmir bölgesinden Avrupa'ya direkt uçuşlar gerçekleştirmektedir. SunExpress'in alt kuruluşlarından bir tanesi de 2011 yılında kurulan SunExpress Deutschland GmbH şirketinin merkezi de Almanya'nın Frankfurt Uluslararası Havalimanı'nda yer almaktadır. SunExpress müşteri hizmetleri; Türkiye'de 21 havalimanından, Almanya'da ise 15'ten fazla havalimanından uçuş gerçekleştirmektedir.

Bir diğer makalemizde ise, Türkiye'nin en büyük havayolu firması olan Türk Hava Yolları'nın iletişim bilgilerini paylaştık. Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satın almak için THY İletişim başlıklı sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

SunExpress Müşteri Hizmetleri

SunExpress telefon numarası, Türkiye ve Almanya'dan haftada toplamda 1200'den fazla sefer gerçekleştirerek, yoğun bir uçuş trafiğine sahiptir. Türkiye'nin turizm ve nüfus bakımından en büyük şehirlerinden biri olan İzmir, havayolu'nun ege bölgesinde gerçekleştirdiği uçuşların merkezi konumundadır. Ege bölgesinde ana merkezi olarak hizmet verdiği şehirimiz ise Antalya'dır. SunExpress Havayolları'nın en geniş uçuş ağı Akdeniz, Mısır, Bulgaristan ve Kızıl Deniz'deki birçok noktayı kapsamaktadır.

SunExpress Benzer Konular

SunExpress Havayolları ve Turizm Sektörü

SunExpress Havayolları, Avrupa'nın önde gelen turizm operatörleri ile yoğun bir şekilde işbirliği yapmaktadır. Yurtdışından ve özellikle de Avrupa'dan Türkiye'de yaz aylarında turist yoğunluğu da hesaba katıldığında SunExpress'in turizmdeki rolünün önemi anlaşılmaktadır.

Türkiye'de ve Dünya'da birçok havayolu firması, yurtdışından yurtiçine olan seferlerini genellikle İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Aktarmalı uçuşlar, direkt uçuşlara oranla daha az tercih edilmesinin belli başlı sebepleri bulunmaktadır. SunExpress Havayolları, yurtdışından turistik gezi için Türkiye'ye gelmek isteyen misafirlere İzmir, Antalya gibi önemli turistik destinasyonlara ulaşımda çok büyük avantaj sağlamaktadır.

SunExpress İletişim Hattı

SunExpress Havayolları Satış Politikası

SunExpress Havayolları'nın yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satış politikası aslında Dünya'da çok yabancı bir sistem sayılmaz. Low-Cost, yani düşük bütçeli havayolu firmaları kategorisinde hizmet veren SunExpress Havayolları yolcularına ucuz uçak bileti satışı için çeşitli yöntemler uygulamaktadır. Bu yöntemlerden bazıları, uçuş öncesi ekstra hizmetler satışıdır. Uçuş öncesi ekstra hizmet satışları sayesinde, bilet fiyatlarında ciddi oranlarda tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

SunExpress Telefon Numarası

SunExpress Havayolları'nın Türkiye'de hizmet veren birçok telefon numarası bulunmaktadır. Bu telefon numaralarından İstanbul'da bulunan numarası (0216) 456 97 11'dir. İzmir'deki telefon numarası ise (0232) 988 12 98'dir. Bu telefon numaralarını sadece aynı şehirde bulunduğunuzda aramanız gibi bir durum söz konusu değildir. Türkiye ve Dünya'nın bütün şehirlerinden SunExpress Havayolları iletişim hattımızı arayabilirsiniz.

SunExpress Müşteri Hizmetleri

SunExpress Havayolları'nın Türkiye'deki müşteri hizmetleri numarası 444 07 97'dir. Bu telefon numarası Türkiye'nin herhangi bir şehrinden aradığınızda operatörünüz tarafından her yöne dakikalarınızdan ücretlendirilmektedir. Fakat SunExpress müşteri hizmetleri'ni yurtdışı veya Lefkoşa'dan aramak istediğinizde 444'lü numarasını arayamazsınız. Lefkoşa ve Türkiye dışından SunExpress Müşteri Hizmetleri numarasını aramak isteyen misafirler 0850 840 48 05 numaralı ücretsiz çağrı merkezini arayabilirler.

SunExpress İletişim

SunExpress İletişim 444

SunExpress Havayolları'nın 444'lü müşteri hizmetlerine alternatif olarak 0850 840 48 05'li ücretsiz müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bu müşteri hizmetlerini Türkiye ve Dünya'nın bütün şehirlerinden arayabilirsiniz. Operatörleriniz tarafından her yöne görüşme dakikalarınızdan ücretlendirilmektedir. Bu müşteri hizmetleri numarası ile, ister yurtiçi isterseniz de yurtdışı uçak biletlerinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini de SunExpress müşteri hizmetleri 444'lü numarası aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Esktra bagaj satın alımının yanı sıra, uçuş öncesi ikram satın alımı da yapılabilmektedir.

SunExpress Telefon Numarası

SunExpress İletişim Hattı İle Yapabilecekleriniz

SunExpress Havayolları iletişim hattı ile, ister yurtiçi isterseniz de yurtdışı uçak biletlerinizi kredi kartınızla kolayca satın alabilirsiniz. Sadece kredi kartı ile değil, aynı zamanda ATM-Bankamatik kartınızla da kolayca SunExpress uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini de SunExpress Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile kolayca yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi de, SunExpress bilet değişikliği sırasında oluşabilecek fiyat farkını kredi kartınızla, yada ATM kartınızla ödemeniz gerektiğidir.

SunExpress Telefon Numarası ile, uçuşunuzdan önce ekstra hizmet satın alabilirsiniz. Bu ekstra hizmetlerden bazıları; ücretli koltuk seçimi veya ekstra bagaj satın alımı olabilir.

İnternet üzerinden satın almış olduğunuz biletlerinizde de her türlü tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  1. SunExpress İletişim

  2. SunExpress Telefon

  3. SunExpress Müşteri Hizmetleri

  4. SunExpress Çağrı Merkezi

  5. SunExpress Havayolları

BültenİNDİRİM VE PROMOSYONLARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Hemen Ara!
Online Bilet Al