SunExpress Bilet Değişikliği ve Erteleme

SunExpress Bilet Değişikliği; daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinde tarih ve yön değişikliğine verilen genel bir isimdir.

SunExpress Bilet Değişim Hattı : 0850 840 23 69

Daha önce satın almış olduğunuz birçok havayolu firmasında tarih ve yön değişikliği yapılabildiği gibi SunExpress Havayolları'ndan satın aldığınız uçak biletlerinizde de tarih ve yön değişikliği yapabilirsiniz.

SunExpress Bilet Değişikliği Nasıl Yapılır ?

Teknolojinin gelişmesi, birçok havayolu firmalarına çokça avantaj sağladı. Bu avantajlardan en iyi faydalanan havayolu firmamız olan SunExpress Hava Yolları oldu. Aksine SunExpress, her geçen gün filosuna yeni uçaklar ve yeni uçuş rotaları ekleyerek büyük önem kazanıyor.

Makalemizde şu başlıkları okuyabilirsiniz;

Firmamızın, her firmada olduğu gibi kendine özgü avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. SunExpress Hava Yoları, gelişen uçuş satış ağı ile birlikte bilet satışlarında ciddi rakamlara ulaşmış durumda.

SunExpress Hava Yolları Logo
SunExpress Bilet Değişikliği İletişim Bilgileri
✅ SunExpress İletişim :   (0850) 303 07 87
✅ SunExpress Telefon :  (0850) 302 54 93
✅ Bilet Değişikliği : (0850) 840 48 05
✅ Bilet Erteleme : (0850) 840 48 31

Satışların beraberinde gelen en dikkat çeken bilgi; uçaktaki doluluk oranı geçen sene ile kıyasladığımızda büyük bir artış gerçekleştiği görülüyor.

SunExpress Bilet Erteleme

Aldığım Uçak Biletinde Değişiklik Yapabilir miyim ?

SunExpress, Türk Hava Yolları'ndan satın alacağınız ya da rezerve edeceğiniz biletlerin yanı sıra satış ofisleri aracılığı ile yapacağınız bilet alma işlemleri sonrası değişiklik durumu havayolu firmalarının sahip olduğu genel kurallar ölçütünde değişiklik gösterebiliyor.

İptal ve iade işlemlerinin yanı sıra değişiklik işlemleri için de uçuş saatinden en az 2 saat kadar önce başvurularınızı iletmeniz gerekiyor. Genel kurallar çerçevesinde bu mümkünse süreç hızlı bir şekilde başlatılıyor ve değişiklik talebiniz sonuçlanıyor.

Ekonomik, promosyon ve business class olmak üzere an itibarıyla hizmet verilen üç farklı bilet türü mevcut ve her bilet türü için de değişim koşulları farklılık göstermektedir.

Ekonomi ve Business Class biletlerinizin değişim ve düzenlenme işlemleri için çağrı merkezi ekiplerimizi arayarak taleplerinizi iletebilir ve konu ile ilgili yardım alabilirsiniz. Bu biletlerdeki düzenleme ve değişiklik işlemleri gün içerisinde yapılıyor ve iade durumunda 5 iş günü içerisinde ilgili banka hesabına tutar aktarılıyor.

Promosyon biletlerde ise bu tür bir durum söz konusu değildir ve değişiklik ya da iade hakkınız bulunmamaktadır. Promosyon biletler satın alındıktan sonra üzerinden herhangi bir işlem yapılamıyor ve hak talebinde bulunamıyorsunuz.

SunExpress Bilet Değişikliği

Promosyon biletler, daha uygun ve kampanya dahilindeki biletler oldukları için ödemeleri genellikle aylar öncesinden yapılır ve işleme alınır. Sınırlı sayıda koltuk için sunulan bu biletlerde bu yüzden değişiklik hakkı mevcut değildir ya da iade durumu söz konusu olmaz.

Sitemizi ziyaret ederek firmamızın genel kurallarını detaylı bir şekilde inceleyebilir ve firmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sözleşmede belirtilen süre zarfında işlem yaparsanız cezai bir durum söz konusu olmayacaktır.

SunExpress Bilet Değişikliği Telefon

SunExpress bilet değişikliği telefon numarası 0850 302 54 93'tür. Daha önce satın almış olduğunuz yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizde her türlü tarih ve yön değişikliğini ücretsiz müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz müşteri hizmetleri temsilcimizle yapacağınız görüşme sırasında, değişiklik talep ettiğiniz SunExpress uçak biletlerinizde oluşabilecek fiyat farklarını kredi kartınızla yada ATM kartınızla kolayca ödeyebilirsiniz.

SunExpress Çağrı Merkezi

SunExpress uçak biletleri satın almak veya daha önce satın aldığınız biletlerinizde değişiklik yapabileceğiniz müşteri hizmetleri telefonu 0850 303 07 87'dir. 

SunExpress Yurtiçi Bileti Yurtdışı Biletle Değiştirebilir Miyim ?

Daha önce satın almış olduğunuz biletlerinizde yurtiçi veya yurtdışı olmaksızın her türlü tarih ve yön değişikliğini müşteri hizmetlerimizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

Yurtiçi satın aldığınız biletleri yurtdışı SunExpress seferleri ile değiştirebileceğiniz gibi, yurtdışı satın aldığınız uçak biletlerinizi de yurtiçi seferleri ile değişiklik yapabilirsiniz.

SunExpress Bilet Değişim Ücreti Nedir ?

Bilindiği gibi bütün havayolu firmalarının yan gelirlerinden birisi de uçak bileti değişikliğinden kaynaklanmaktadır. SunExpress Havayolları'nda yurtiçi uçak biletlerinizde yön ve tarih değişikliği gibi işlemleri yapabilmek için aynı fiyatta bile olsa 150 tl civarında fiyat farkı çıkmaktadır.

Bu fiyat yurtdışı SunExpress bilet değişikliğinde daha da yükselmektedir. Yurtdışı bilet değişikliğinde net bir fiyat olmadığı için onu öğrenmek için SunExpress bilet değişim hattımız olan 0850 303 07 87 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. 

SunExpress Bilet Değiştirme

SunExpress Hava Yolları Bilet Tarihi Değişikliği

SunExpress’te yapılan bilet değişikliğinde her sınıfa göre farklı cezai işlemler uygulanabilmektedir. SunExpress Hava Yolları bilet değişikliği hattı 0850 303 07 87 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Promosyon olmayan sınıflarda değişiklik yapıldığında uçuştaki parkur ve yöne göre çıkacak fiyat farklarını kredi kartınızla ya da atm kartınızla ödeme yaparak sağlayabilirsiniz.

SunExpress Bilet Erteleme

SunExpress Hava Yolları Yurtdışı Promosyon Bilet Değişikliği

SunExpress Hava Yollarında her türlü bilet değişikliği maalesef yapılamamaktadır. Bu değiştirilemeyen bilet türleri ise promosyon sınıfına denk gelen biletlerdir. Promosyon olmayan biletlerde ise tarih ve yön değişikliği yapılabilmektedir.

SunExpress Hava Yolları'nda bilet değişikliğinde oluşabilecek fiyat farklarını en net şekilde çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

SunExpress İletişim

SunExpress Yurtİçi Promosyon Bilet Değişikliği

SunExpress Haya Yollarında  iç hatlarda da, dış hat promosyon sınıfı biletlerde olduğu gibi değişiklik ve iade işlemleri yapılamamaktadır.  Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınızda promosyon sınıfı olmayan biletlerinizde tarih ve yön değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

SunExpress bilet değişikliği işleminde yurtdışı uçuşların fiyatlarına oranla çok daha yüksek olmasından kaynaklı yüksek fiyat farkları çıkabilmektedir.

SunExpress Müşteri Hizmetleri

SunExpress İletişim

Türkiyenin her yerinden 0850 303 07 87 numarasından SunExpress müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri Hizmetleriyle tüm bilet işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden aranabilecek olan 0850 303 07 87 numaralı çağrı merkezinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı veya yurtiçi hava yolculuğunuz esnasında oluşacak uçuş probleminin çözümü veya çeşitli konularda bilgilendirme alabilmek için çağrı merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. 

SunExpress Telefon Numarası

SunExpress Çağrı Merkezi

SunExpress olarak ucuz uçak bileti bulma fırsatı sunan şirketlerden biridir. Online uçak bileti fırsatlarını çok uygun fiyatlarda bulacağınız SunExpress müşteri hizmetleri ile istediğiniz her zaman 0850 303 07 87 numarasından bilgi ve destek alabilirsiniz.

Ucuza uçak bileti bulacağınız bu internet sitesi üzerinden tek yön, gidiş-dönüş ya da çoklu uçuş biletlerini arayarak ileri tarihli şekilde çok uygun fiyatlara biletlerinizi satın alabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden günlük dilediğiniz her zaman bilet arayabilir, bilgi alabilir ve uçak biletlerinizi çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

SunExpress Bilet Satın Alma

SunExpress Bilet Satın Alma

SunExpress Haya Yolları’nda ister yurtiçi ister yurtdışı seyahat biletlerini internet sitemiz üzerinden online olarak veya çağrı merkezi aracılığıyla satın alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile irtibata geçip her türlü sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Seyahat edilecek tarihteki uçuş sefer bilgisi, koltuk seçimi, özel rezervasyon gibi konularda müşteri hizmetleri servisi hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri servisi sorularınızı en doğru şekilde cevaplayacak ve bilet satın almanıza yardımcı olacaklardır.

Uçuş rezervasyonu işlemi tamamlandıktan sonra e-posta adresinize onay için mail gönderilmektedir.  Bilet ücretinin ödemesini kredi kartı veya en yakın ATM’den gerçekleştirebilirsiniz.

SunExpress Alınan Bilette Değişiklik İşlemleri

SunExpress Aldığınız Bileti Erteleme

SunExpress, Türk Hava Yollarından bilet alımı yapıldıktan sonra, söz konusu bileti erteleme , web sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden yapılamıyor. Bilet ile ilgili tüm değişikliklerin, yine havayolu kuralları doğrultusunda yapılabilmesi için 0850 303 07 87 numaralı destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Talep edilen biletin değişikliğe izin veren bir bilet olması durumunda, havayolu kurallarında belirtilen değişiklik ücreti ve/veya fiyat farkı tahsil edilecektir.

SunExpress Rezervasyon Değişikliği

Biletlerdeki bütün değişiklikler(tarih,güzergah vb.) hava yolu şirketimiz tarafından uygulanan tarife koşullarına göre, taşıyıcının iç kurallarına ve acentamızın telif hakkı kurallarına göre işlenmektedir. Bazı biletler için değişiklikler ön görülmemektedir.

Değişiklikler için eğer ön görülüyorsa taşıyıcı tarafından ek ücret ve acenta tarafından servis bedeli talep edilebilir. Detaylı koşulları tarife kurallarını okuyabilir ve ya Müşteri hizmetleri ile irtibata geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

SunExpress Bilet İptal Ettirme

SunExpress Bilet İptal Ettirme

Para iadesi gereken işlemler kredi kartınızın bulunduğu bankaya göre 3 (üç) iş günü ile 5(beş) iş günü arasında değişiklik gösterebilir.  Uçuşunuzun iptal edilmesi biletinizin tarafımızdan iadeye alındığı anlamına gelmez ve sadece ilgili uçuş veya uçuşların iptalini kapsar.

SunExpress’ten  yaptırılmış olan rezervasyon iptal işlemleri için eğer iptal edildiği bilgisi ve iade talebi tarafımıza bildirilmemiş ise biletlerin iade süreci başlatılamamış olacaktır. İptalin havayolu ile görüşülerek yapıldığı durumlarda, iadenizi talep etmek için mutlaka 444 07 97 numaralı Çağrı Merkezimize başvurmanız gerekir.

Biletinizin iadesi tarafımızdan talep edildiği tarihten itibaren, firmamız ile bağlantıya geçilecek olup, gelecek olan iade tutarı, ödeme yaptığınız kredi veya bankamatik kartına (yapılan işleme göre taksit veya tek çekim olarak) iade edilecektir.

Muhasebe departmanımız tarafından bankaların mesai saatlerine göre işlemleriniz yapılacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade işlemi aynı kredi kartına yapılabilir. Nakit ya da havale olarak iade edilemez.

Hediye Paketi

İNDİRİM VE PROMOSYONLARDAN
ANINDA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Hemen Ara!
Online Bilet Al