ONUR AİR İLETİŞİM

Onur Air İletişim Hattı : (0850) 840 48 05

Onur Air Havayolları iletişim hattı ile her türlü uçak bileti satın alım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı promosyonlu uçak bileti sorgulayabilir, Onur Air biletlerinizi kredi kartınıza taksitli satın alabilirsiniz. 
Türkiye'nin en büyük Low-Cost havayolu firmalarından bir tanesi olan Onur Air HAvayolları'nın yurtiçi ve yurtdışı birçok noktaya uçuşları bulunmaktadır.

Low-Cost Havayolu Nedir ?

Low-Cost havayolu modeli sadece Türkiye'de değil, Dünya'da en çok tercih edilen satış modellerinden bir tanesidir. Bilindiği gibi havayolu misafirleri gelir düzeylerine göre ikiye ayrılmaktadır. Birinci havayolu misafir modeli, fiyatı ne olursa olsun konforundan ödün vermeyen, uçuşunda konforu en üst düzeyde tutan yolculardan oluşmaktadır. Bu yolcuların gelir düzeyleri yüksek olmasından dolayı ücret, kendileri için ikinci planda kalmaktadır.

Bir diğer havayolu yolcu modeli ise, biletlere fiyat odaklı yaklaşanlardır. Diğer havayolu misafirlerine oranla gelir düzeyleri çok daha düşük olmasından dolayı bu kategoriye giren misafirler fiyat endeksli hareket etmektedirler.

Bir diğer makalemizde de Türkiye'nin ve Dünya'nın en büyük havayolu firmalarından bir tanesi olan SunExpress Havayolları''nın iletişim bilgilerine yer verdik.  Dilerseniz Türkiye'den ve Dünya'nın her noktasından ücretsiz olarak arayabileceğiniz müşteri hizmetlerini arayarak her türlü bilet işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolları'da uçuş öncesi hizmetlerin çoğunu ekstra ücrete taabi tutup, bilet fiyatlarınında ciddi indirimler yapabilmektedir.
Durum böyle olduğunda, hem havayolu firması satışlarını arttırmış, hemde misafirler daha ucuz seyahat etme firsatını bulmuş olmaktadır.

Onur Air İletişim 444

Onur Air Havayolları'nın 444'lü müşteri hizmetlerine alternatif olarak 0850 840 48 05'li ücretsiz çağrı merkezini arayabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışından kolayca aranabilen ücretsiz çağrı merkezi ile uçak bileti satın alabilir, daha önce satın almış olduğunuz Onur Air iletişim biletinizde ekstra hizmet satın alabilirsiniz.

Onur Air Telefon

Onur Air telefon numarası 0850 840 48 05 ile yurtiçi ve yurtdışı bütün uçuş noktalarına kredi kartınızla yada atm kartınızla uçak bileti satın almak çok kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, ücretsiz Onur Air iletişim hattımızı aramak ve yapmak istediğiniz işlemlerinizi belirtmektir.

Konusunda uzun yıllar Onur Air misafirlerine hizmet vermiş olan Onur Air Müşteri Hizmetleri temsilcimiz sizlere fiyat ve zaman olarak en uygun uçuşu bulacaktır.

Onur Air Müşteri Hizmetleri

Onur Air Havayolları'nın resmi müşteri hizmetleri numarası 0850 210 66 87'dir. Bu müşteri hizmetleri dışında diğer arayacağınız bütün numaralar özel firmalara aittir. 
İNDİRİM VE PROMOSYONLARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Müşteri Hizmetlerini Ara