İzmir Pegasus İletişim - Çağrı Merkezi

Pegasus İzmir iletişim numarası olarak (0232) 988 10 17'dir. Bu çağrı merkezi numarası ile İzmir'de bulunan Pegasus'a ulaşabilirsiniz. Pegasus havayolu firması, Türkiye’de herkesin istedikleri yere uçak yolculuğu yapabilmesi için ucuz taşımacılık hizmetleri vermektedir.

İzmir Pegasus Telefon : 0850 302 54 93

İzmir Pegasus şubesi ile yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizi kolayca satın alabilirsiniz. Daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini de İzmir Pegasus İletişim hattımızla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Pegasus İletişim
Pegasus İletişim Logo
İzmir Pegasus İletişim Bilgileri
İzmir Pegasus İletişim :   (0850) 303 07 87
Pegasus Bilet Telefon :  (0850) 302 54 93
Pegasus Bilet Hattı : 0850 840 48 31
Pegasus Mail Adresi : info@flypgs.com

İzmir Pegasus iletişim seçenekleri için farklı alternatifler sunulmaktadır. Pegasus İzmir şubesi ile iletişim kurabilmek için 0850 840 48 05 numaralı hattı aramaları gerekiyor. Pegasus genel merkezi müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyenler ise 0888 228 12 12 numaralı hattı arayarak çağrı merkezine ulaşabiliyorlar. Pegasus yolcularının yapacağı tüm talepleri ve şikayetleri çağrı merkezi numaraları ile almakta ve hemen değerlendirerek, müşterilerini memnun etmeye çalışıyor.

İzmir Pegasus İletişim Benzer Konular

Pegasus Havayolları İzmir

Pegasus İzmir, giderek güçlenen ve büyüyen özel bir şirket olarak, yurt içerisinde 33 farklı havalimanına, yurtdışında ise 69 farklı noktaya uçuş seferleri düzenliyor. İzmir Pegasus iletişim numaralarını arayan her müşteri, gitmek istediği yer için belirlenmiş olan seferler hakkında bilgi alabiliyor. Pegasus 2005 yılından sonra Sabancı ailesinin yönetiminde hizmet vermektedir.

Esas Holding A.Ş. tarafından yönetilen Pegasus Havayolları, ülkemizde sunduğu düşük ücretli uçak biletleri ile şehirlerarası binlerce kişinin uçak yolculuğu yapmasını sağlıyor. Müşteri memnuniyeti oluşturabilmek için iç hat uçuşlarında indirim kampanyaları yapıyor. İzmir Pegasus iletişim numaralarını arayanlar, satın almak istedikleri uçak biletleri için indirim kampanyası olup olmadığını öğrenebiliyor.

İzmir Pegasus İletişim

Pegasus'la İzmir’den Uçuşlar

İzmir Adnan Menderes Uluslararası Havalimanından kalkış yapan Pegasus İzmir uçakları iç hat seferlerinde, İstanbul, Ankara, Adana ve Trabzon’a direk uçuşlar yapıyor. Aktarmalı uçuş hizmetleri için İzmir Pegasus iletişim merkezlerinden bilgi alabilirsiniz. Aktarmalı uçuş tarifeleri ile diğer şehirlere uçuşlar düzenliyor.

Pegasus aktarmalı uçuşlarını ve Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden yapıyor. Pegasus, İzmir Adnan Menderes Havalimanından yurtdışıda birçok noktaya aktarmasız ya da aktarmalı uçuşlar yapıyor. İzmir, Türkiye’nin üçüncü büyük şehri ve tarihi, turistik özelliğinden dolayı dünyanın her yerinden binlerce kişinin Pegasus uçakları ile yolculuk yapmasını sağlıyor.

İzmir Pegasus İletişim

Pegasus İle İzmir’e Uçuşlar

İzmir Pegasus iletişim numaraları sayesinde, seyahat tarihinizde olan seferler hakkında bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Pegasus firması iç hat uçuşlarında, 12 farklı noktadan direk uçuş ile İzmir’e gelinebilmektedir. Yurtdışında ise Lefkoşa, Londra, Düsseldorf gibi şehirlerden İzmir Adnan Menderes Havalimanına direk uçuşlar yapıyorlar.

Yurtdışındaki çok sayıdaki havalimanlarından kalkan Pegasus uçakları, İstanbul aktarmalı olarak İzmir’e gelmektedir. Bu şekilde, aktarmalı ve aktarmasız seferleri ile her gün binlerce yolcu taşımaktadır. Pegasus herkesin bütçesine uygun bilet seçenekleri sunuyor. Uygun bütçeler ile Pegasus uçak bileti alanlar, İzmir Adnan Menderes Havalimanına iniş yapabiliyorlar.

Ekonomik Uçak Bileti Almak

İnsanlar, iç hat uçuşlarında ve dış hat uçuşlarında her zaman en uygun fiyatlarla uçak bileti almak isterler. İzmir Pegasus iletişim numarasını arayanlar, gidecekleri yere ve tarihe göre ucuz bilet seçeneklerine ulaşabiliyorlar. Pegasus, her zaman uygun fiyatlarla bilet seçenekleri sunmaktadır. Uçak bileti almak isteyenler, satın alma işlemi yapmadan önce Pegasus indirimli bilet kampanyalarını kontrol etmelidir.

Özel indirim kampanyaları ile ucuz olan uçak biletlerini daha da uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Pegasus uçak bileti işlemlerinizi isterseniz, kendiniz, online site üzerinden yapabilirsiniz. Güvenilir bilgiler için Pegasus müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilir ve doğru yönlendirilmenizi sağlayabilirsiniz.

İzmir Pegasus İletişim

Uçak Bileti Rezervasyon İşlemleri

İzmir hem sanayisi, hem tarihi yerleri hem de turizm özelliği ile dünyanın ilgisini çeken bir ilimizdir. İzmir Pegasus iletişim bilgilerini kullanarak, İzmir seyahatleriniz ya da İzmir’den diğer yerlere yapacağınız seyahatleriniz için bilet rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Pegasus ucuz bilet seçenekleri sunduğu için birçok tarifeli uçuşları için bilet satışları hemen bitmektedir.

İstediğiniz tarih ve saatte seyahatinizi yapabilmek için Pegasus uçak bileti rezervasyonlarınızı, erken tarihlerde yapmak daha ucuz fiyata bilet almanızı sağlayacaktır. Uçak bileti rezervasyonlarını, Pegasus şubelerinden ya da müşteri hizmetleri üzerinden yapabilirsiniz.

Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı

Pegasus firması, yurtiçinden olduğu gibi yurtdışından da İzmir Adnan Menderes Uluslararası Havalimanına uçuş seferleri düzenliyor. İzmir Pegasus iletişim numaraları ile havalimanındaki şubeye ulaşabiliyor ve hizmetler hakkında bilgi talebinde bulunabiliyorsunuz. Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı, İzmir merkeze 16 km mesafede ve İzmir’deki tek havalimanıdır.

İzmir Pegasus İletişim

Adnan Menderes Uluslararası Havalimanına Ulaşım

İzmir şehir merkezinde bulunan ve Pegasus uçakları ile Adnan Menderes Havalimanından yolculuk yapacak olanlar, havalimanına ulaşmak için tüm ulaşım seçeneklerinden faydalanabiliyorlar. İzmir Pegasus iletişim merkezlerine ulaşanlar havalimanına nasıl gideceklerini öğrenebiliyorlar. İzmir şehir merkezinde, metro hattından, Halkapınar ve Hilal istasyonlarından aktarma yapanlar, İzban hafif raylı sistemleri kullanarak havalimanına ulaşabiliyorlar.

İzmir Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçları olan Eshot otobüsleri ile 24 saat boyunca şehir merkezinden Adnan Menderes Havalimanına yolcu taşınmaktadır. İzmir’in tüm caddelerinde ve sokaklarında denk geldiğiniz taksiler ile havalimanına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Eshot Otobüsleri İle Ulaşım

İzmir Pegasus iletişim bilgileri ile Eshot otobüsleri seferlerinin güzergahını öğrenme şansınız vardır. İzmir şehir merkezinden üç farklı eshot hattı havalimanına ulaşımı sağlıyor. 200 hat numaralı otobüsler, Mavişehir metro istasyonundan kalkmaktadır. 202 hat numaralı Eshot otobüsleri, Cumhuriyet meydanından, 204 hat numaralı otobüs ise Bornovo metro istasyonundan kalkarak Adnan Menderes Uluslararası Havalimanına 24 saat kesintisiz seferler düzenliyor.

Bu otobüslerin geçiş güzergahlarındaki duraklardan binebilir ve rahatlıkla ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz. Eshot otobüsleri, şehir merkezi ile Havalimanı arasında karşılıklı olarak kesintisiz yolcu taşınarak, ulaşım hizmeti veriliyor. Havalimanından şehir merkezine de aynı ulaşım seçenekleri ile istenildiği zaman ulaşım yapılabilmektedir.

İzmir Pegasus İletişim

Pegasus İzmir Ücretsiz İletişim Hizmetleri

İzmir Pegasus iletişim hizmetlerinin ücretsiz sunulabilmesi için tüm müşteri hizmetlerinde ücretsiz hatları kullanıyor. 0850 250 67 02 hattını arayanlar her türlü bilgiyi talep edebilirken, 0850 840 48 31 numaralı hattı arayanlar bilet alma işlemlerini yapabiliyorlar.

Pegasus ücretsiz iletişim hizmetleri ile uçak seferlerinde bir değişiklik olup olmadığını, rötar bilgilerini, iptal işlemlerini öğrenebiliyorsunuz. Pegasus ücretsiz hatları ile ülke genelindeki tüm müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmetler vermeye çalışıyor.

Pegasus Ek Hizmetleri

İzmir Adnan Menderes Uluslararası Havalimanından kalkan, Pegasus uçakları ile ister yurtiçi olsun ister yurtdışı olsun tüm uçuşlarınızda, serbest bagaj hakkınız vardır. Pegasus yolcularına, bagaj haklarını iki türde veriyor. Birincisi kargo bagajı olarak adlandırılırken, ikincisi kabin ya da el bagajıdır. İç hatlarda 15 kg, dış hatlarda ise 20 kg kargo bagaj hakkı verilmiştir. El bagajı hakkı ise 8 kg’dır.

Daha fazla bagajı olanlar Pegasus ek hizmetlerinden faydalanarak, ücretli olarak fazla bagaj hakkı alabilirler. Fazla bagaj hakkı olarak yolculardan fazla olan her kg başına ücret alınır. Aktarmalı uçuşlarda fazla bagaj ücretleri direk uçuşlara göre daha fazladır. Satın aldığınız bilet türü için size tanınan bagaj haklarını, Pegasus müşteri hizmetlerinden ya da online sitesinden öğrenebilirsiniz.

Pegasus Havayolları'nın bagaj kuralları hakkında bilgi almak için biletreyon.com/pegasus-bagaj-kurallari linkini tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İzmir Pegasus İletişim

Bilet İşlemleri

İzmir’den ya da farklı bölgelerden İzmir’e Pegasus uçakları ile seyahat etmek isteyenler, tüm bilet işlemlerini yapabiliyorlar. Pegasus iletişim numaralarını arayarak bilet alma işlemlerini yapanlar, zorunlu durumlarda, bilet iptal ve bilet değiştirme işlemlerini yapabiliyorlar. Biletinizi aldıktan sonra yapacağınız seyahat tarihinde değişiklik olduğunda, Pegasus müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak seyahat tarihinize göre değişiklik işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Evet, Pegasus Havayolları COVID-19 pandemisi nedeniyle seyahat politikalarında bazı değişiklikler yapmıştır. Daha fazla bilgi için, Pegasus Havayolları'nın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • Pegasus Havayolları hangi destinasyonlara sefer düzenliyor?

Pegasus Havayolları, Türkiye'de birçok şehre ve yurt dışındaki birçok destinasyona sefer düzenlemektedir. Hangi destinasyonlara sefer düzenlendiğini öğrenmek için Pegasus Havayolları web sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

  • Pegasus Havayolları bilet değişikliği ve iade politikaları nelerdir?

Pegasus Havayolları'nın bilet değişikliği ve iade politikaları uçuş tarihine, rezervasyon sınıfına ve diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Daha fazla bilgi için, Pegasus Havayolları'nın resmi web sitesini veya müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

  • Pegasus Havayolları online check-in işlemi nasıl yapılır?

Pegasus Havayolları online check-in işlemi için web sitesini veya mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bilet numaranızı veya rezervasyon kodunuzu girdikten sonra uçuş bilgilerinizi kontrol edebilir ve koltuk seçiminizi yapabilirsiniz.

  • Pegasus Havayolları'nda bagaj hakkı nedir?

Pegasus Havayolları, seyahat sınıfına ve uçuş türüne bağlı olarak değişen bir bagaj hakkı sunmaktadır. Daha fazla bilgi için, Pegasus Havayolları'nın resmi web sitesini veya müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

  • Pegasus Havayolları biniş kartı nasıl alınır?

Pegasus Havayolları biniş kartınızı online olarak web sitesi veya mobil uygulama üzerinden alabileceğiniz gibi, havalimanındaki check-in kontuarlarından da alabilirsiniz.

  • Pegasus Havayolları'da kabin içi bagaj hakkı nedir?

Pegasus Havayolları, seyahat sınıfına ve uçuş türüne bağlı olarak değişen bir kabin içi bagaj hakkı sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için, Pegasus Havayolları'nın resmi web sitesini veya müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

İNDİRİM VE PROMOSYONLARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Hemen Ara!
Online Bilet Al