Dalaman Pegasus İletişim

Dalaman Pegasus İletişim, Muğla’ya bağlı turistik bir ilçedir. Marmaris ve Fethiye gibi turizm konusunda dünya tarafından tanınan bölgeler arasında yer aldığı için burada bulunan havalimanına günlük uçak sefer sayısı oldukça fazla olmaktadır.

Pegasus İletişim

Pegasus, tatil seç enekleri için Fethiye ya da Marmaris bölgeleri için yapanları, Dalaman Havalimanına taşıyor. Dalaman Pegasus iletişim telefon numarasının, 0850 303 07 87 olduğu gösteriliyor. Pegasus yetkili acente firması olan Dalaman Pegasus acentesi, Pegasus yolcularına 0850 303 07 87 çağrı merkezi numarası üzerinden hizmet veriyor.

Pegasus İletişim Logo
Dalaman Pegasus İletişim Bilgileri
Dalaman Pegasus :  (0850) 303 07 87
Dalaman Pegasus Telefon : (0850) 302 54 93
Pegasus Bilet Hattı : 0850 840 48 31
Pegasus Mail Adresi : info@flypgs.com

Makalemizde şu başlıkları okuyabilirsiniz;

Pegasus uluslararası hizmet verdiği için yurtiçinden olduğu gibi yurtdışından da çok sayıda yolcuyu Dalaman’a taşıyor.

Pegasus Şubesi Telefon Numarası
Dalaman Pegasus 0850 840 48 05
Pegasus Bilet Telefon (0850) 302 54 93
Pegasus Bilet Hattı (0850) 840 48 31
İstanbul Pegasus (0216) 456 97 11
Şanlıurfa Pegasus (0414) 988 01 61
Ankara Pegasus (0312) 988 14 52
Muğla Pegasus (0252) 988 01 66
Antalya Pegasus (0242) 988 01 66
Gaziantep Pegasus (0342) 988 01 61
İzmir Pegasus (0232) 988 10 17

Dalaman Pegasus Şubesi

Pegasus, ülkemizin özel havacılık firmalarından birisi olarak tüm hizmetlerini T. C. Yasalarına uygun olarak sunuyor. Uluslararası hizmetleri ile birlikte iç hat uçuşları da gerçekleştiriyor. Dünya genelinde toplam 112 farklı noktaya seferler düzenliyor.

Dalaman Pegasus iletişim büroları, uçak bileti satışı yaparak insanları dünyanın farklı yerlerine taşıyorlar. Havacılık sektöründe başarılı olabilmek için en iyi uçakları kullanmaya çalışıyor.

İç hat uçuşlarında, havalimanlarının pist yapılarına göre farklı yolcu kapasiteli ve yaş ortalamaları 5 olan uçakları kullanıyor. Dalaman Havalimanından yaptığı uçuşlarında, tatillerini, Fethiye, Göcek, Marmaris, Dalaman bölgesinde yapanları istedikleri yerlere taşıyor.

İstanbul Havalimanı Pegasus İletişim

Pegasus Dalaman Uçak Seferleri

Dalaman Pegasus iletişim, Dalaman seferlerini, tarifeli olarak gerçekleştiriyor. Direk uçuşlarını, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına ve Ankara Esenboğa Havalimanına yapıyor. Türkiye’nin farklı yerlerinde yaşayanlar, Dalaman’a tatil için gelmek istediklerinde, Pegasus aktarmalı seferlerinden faydalanabiliyorlar.

Dalaman Pegasus iletişim numarası olan 0850 303 07 87 hattını kullananlar, günlük yapılan tüm seferler ve bu seferler için belirlenen uçak bileti ücretleri hakkında bilgi alabiliyor.

Pegasus Havayolları

Ekonomik Uçak Bileti Seçenekleri

Uçmanın kolay yolu, sloganı ile hizmetlerini sürdüren Dalaman Pegasus firması, tüm uçuşlarında, ekonomik seçenekler sunuyor. Dalaman Pegasus iletişim merkezlerini ziyaret edenler ya da telefonla arayanlar, seyahat yapacakları tarihe göre en ekonomik uçak bileti fiyatlarının Pegasus uçuşları için belirlendiğini öğrenebiliyorlar.

Pegasus sistemleri üzerinden uçak bileti satın almak isteyenler, ekonomi sınıfı seçeneğini kullanarak, uçuş tarihlerine göre sunulan en uygun bileti fiyatları üzerinden işlem yapabiliyorlar.

Pegasus bilet hattı ile her türlü uçak bileti satın alabilir, daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. Pegasus iletişim sayfamıza ulaşmak isteyen misafirler linke tıklayarak ulaşabilirler.

Dalaman’dan yurtdışına gitmek isteyenler, Pegasus tarifeli uçuşları ile seyahatlerini her zaman daha uygun fiyatlara yapabiliyorlar. Tatil için gelenler, Pegasus gidiş – dönüş bilet seçeneğini kullandıklarında, daha hesaplı uçak bileti almış oluyorlar.

Pegasus Havayolları İstanbul Şubesi

Pegasus Dalaman Şubeleri

Dalaman Pegasus şubesi iletişim, turistik bölge olduğu için yaz aylarındaki nüfusu çok fazla artmaktadır. Kısa sürelide olsa Dalaman ve çevresindeki bölgelerde bulunanların uçak bileti işlemlerini rahatlıkla yapabilmeleri için Dalaman Pegasus iletişim merkezlerini oluşturulmuştur.

Pegasus şubeleri, Dalaman havalimanında bulunmaktadır. Pegasus adına hizmet veren acente firması, şehir merkezindeki şubeleri ile tüm Pegasus yolcularına talep ettikleri hizmetleri veriyorlar. Günümüzde, gelişen teknolojiyi kullanan Pegasus, müşterilerine, şubelere gelmeden de işlem yapma seçenekleri sunuyor.

Dalaman Pegasus Çağrı merkezi numaralarını arayan müşterilerine, bilet satın alma ve bilet değiştirme işlemleri dahil tüm hizmet türlerini güvenli olarak sunuyor.

Pegasus Havayolları

Seyahatinizi Ucuza Yapın

Dalaman tatili dönüşü, yapacağınız seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz. Pegasus, erken rezervasyon seçenekleri, uçak biletlerinin daha ucuza alınmasını sağlıyor. Dalaman Pegasus iletişim numarasını aradığınızda, uçuş tarihinizi belirttiğinizde, en ucuz bilet seçenekleri sizlere sunulacaktır.

Seyahat tarihlerinizi belirlediğinizde, Pegasus uçakları için bilet rezervasyonlarınızı hemen yaptırmalısınız. Uçuş tarihiniz yaklaştıkça, bilet fiyatları kademeli olarak artmaya başlayacaktır. Mümkün olduğu kadar ucuza uçak bileti alabilmek için Pegasus erken rezervasyon avantajlarından ya da indirimli bilet kampanyalarından faydalanmalısınız.

Dalaman’a yapacağınız yolculuklar için bilet rezervasyonu yaparken, birlikte otel rezervasyonu işlemlerini de yapabiliyorsunuz.

Pegasus İletişim

Dalaman Havalimanı Pegasus

Dalaman sınırları içerisinde yer alan havalimanı, şehir merkezine 6 km uzaklıkta bulunmaktadır. Muğla ili sınırları içerisinde yer alan iki uluslararası havalimanından birisi olan Dalaman Havalimanına Pegasus, iç ve dış hat uçuşları gerçekleştiriyor. Dalaman Pegasus iletişim bürosu, havalimanında tüm müşterilerine bilgilendirme ve bilet satış hizmeti veriyor.

Dalaman Pegasus telefon numarası 0850 840 48 05'dir. Yurtiçi ve yurtdışı bütün operatörlerden sabit hat ücretlendirilmesi üzerinden arama gerçekleştirebilirsiniz. Pegasus Dalaman şubesi aracılığı ile yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizi satın alabilir, daha önce satın aldığınız biletlerde tarih ve yön değişikliği yapabilirsiniz.

Muğla’nın uluslararası havalimanları, Milas – Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanıdır. Yaz döneminde, dünyanın her yerinden milyonlarca turist havalimanları sayesinde bu bölgeye daha rahat gelebilmektedir.

Dalaman Havalimanından kalkış yapan Pegasus firmasına ait uçaklar, iç hatlarda direk uçuşlarını İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına yapıyor.

Dalaman Havalimanından Ulaşım

Dalaman Havalimanı, Dalaman şehir merkezine 6 km, Göcek’e 24 km, Fethiye’ye 50 km, Marmaris’e 89 km mesafede bulunmaktadır. Pegasus uçak bileti alarak Dalaman Havalimanına iniş yapanlar, Dalaman Pegasus iletişim numaralarını istedikleri zaman arayarak, havalimanından gidecekleri yer ulaşım seçenekleri hakkında bilgi alabilirler.

Dalaman Havalimanı, 2006 yılındaki yenilemeler ile kapasitesini artırmış ve daha fazla yolcu ağırlamaya başlamıştır. Gelen yolcuların, gidecekleri yerlere ulaşımlarını, Havaş, Muttaş otobüsleri, otel özel araçları, taksi ya da kiralık araç seçenekleri ile sağlıyor.

Pegasus İletişim

Dalaman Yakınındaki Tatil Yerleri

Dalaman Pegasus iletişim numaralarını aradığınızda, tatilinizi geçireceğiniz ile Dalaman Havalimanı arasındaki uzaklık bilgisini ve ulaşım seçeneklerini öğrenebiliyorsunuz.

Dalaman Havalimanına iniş yapan Dalaman Pegasus yolcuları, havalimanında çıkış yaptıktan sonra, Sarıgerme bölgesine 15 dakika, Göcek’e 20 dakika, Köyceğiz’e 35 dakika, Fethiye’ye 45 dakikada gidebileceklerdir. Diğer yakın tatil bölgeleri olan, Akyaka 55 dakika, Ölüdeniz 60 dakikada gidilebiliyor. Uzak olan tatil yerlerinden Marmaris 70 dakika, Datça 120 dakika, Kalkan ise 140 dakika mesafede bulunmaktadır.

Pegasus tarifeli uçuşları ile tatillerini burada geçirmek isteyenler Dalaman Havalimanına iniş yapıyorlar.

Pegasus uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliği yapmak için biletreyon.com/pegasus-bilet-degistirme linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Her türlü uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, Pegasus bilet değişim hattımızı aramak ve yapmak istediğiniz işlemi belirtmek.

Dalaman Muttaş Otobüsleri

Dalaman Pegasus iletişim büroları ulaşım seçenekleri hakkında bilgilendirme yapıyor ve ucuz toplu taşıma aracı olarak Muttaş otobüsleri hakkında bilgi veriliyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma otobüsleri olan Muttaş otobüsleri, Dalaman Havalimanı ile Fethiye ve Marmaris ilçe merkezlerine ring seferleri düzenliyor.

Dalaman havalimanı iç hatlar terminalinde bulunan duraktan kalış yapmakta ve Fethiye otogarına kadar gitmektedir. Muttaş otobüs seferleri daha çok Pegasus iç hat uçaklarının iniş saatlerine göre ayarlanmaya çalışılıyor. Uçaktan inen ve havalimanından çıkış yapan yolcular, terminal çıkışındaki durakta otobüse binerek ulaşımlarını yapabiliyorlar.

Pegasus Bilet Erteleme

Uçak Bileti İle Birlikte Otel Rezervasyonu

İnsanlar, yaz aylarında yapacakları tatilleri için mümkün olduğu kadar ekonomik fiyat seçeneklerinden faydalanmak isterler. Dalaman seferleri bulunan Pegasus firması, uçak bileti işlemlerini yapan müşterilerine, uçak bileti + otel rezervasyon hizmetlerini birlikte sunabiliyor.

Türkiye’nin farklı illerinde bulunanlar, Dalaman, Fethiye, Marmaris, Göcek, Köyceğiz gibi bölgelerde bulunan otellerde tatil yapmak isteyenler, Pegasus havayollarından uçak bileti alırken, seçtikleri oteller içinde rezervasyon yapabiliyorlar. Pegasus özel kampanyaları ile müşterilerini her zaman indirimli fiyat seçenekleri ile ödüllendiriyor.

Pegasus, resmi internet sitesi flypgs.com üzerinden işlem yapanlara, tatil bölgelerindeki rezervasyon yapma seçeneği sunduğu oteller hakkında bilgi veriyor.

İzmir Pegasus İletişim

Dalaman Pegasus’a Ulaşmak

Dalaman’da uçak bileti almak için Pegasus’a ulaşmak isteyenler, 0850 303 07 87 telefon numarasını arayabiliyorlar. Pegasus müşteri hizmetlerine 7/24 ulaşabiliyorsunuz.

Dalaman’da buluna acente şubeleri kendilerine ulaşan tüm müşterilerine Pegasus hizmetlerini sunuyorlar. Pegasus hizmetlerine ulaşmak isteyenler, online sitesini, müşteri hizmetleri numaralarını ve Pegasus Dalaman iletişim numaralarını 7/24 arayarak ulaşabiliyorlar. www.flypgs.com sitesini ziyaret ettiğinizde, yapmak istediğiniz işlemler bölümüne ve Pegasus’un tüm hizmet noktalarının iletişim numaralarına ulaşabiliyorsunuz.

Pegasus’a ulaşmak dünyanın her yerinen bir telefon kadar kolaydır.

Pegasus Havayolları'nın ücretli müşteri hizmetleri 0888 228 12 12'dir. Bu müşteri hizmetlerine sadece Türkiye'den ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yada Lefkoşa'dan Pegasus'la iletişim kurmak isteyen misafirler ücretsiz müşteri hizmetlerini arayabilirler.

Pegasus ücretli iletişim hattı ile daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih, yön değişikliği yada bilet iptali gibi işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pegasus Havayolları'nın genel merkezi İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndadır. Yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarının çok büyük bir kısmını da yine aynı havalimanından gerçekleştirmektedir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı santralinin numarası ise 0216 588 88 88'dir.

Pegasus'un ücretsiz müşteri hizmetleri numarası 0850 250 67 77 ve 0850 250 67 02 olmak üzere 2 adettir. Bu müşteri hizmetlerini birbirinden ayıran özellikler mevcuttur. Türkiye'den bu ücretsiz müşteri hizmetlerinden sadece 0850 250 67 02'li olan hattı arayabilirsiniz.

Bu hattan da sadece daha önce satın almış olduğunuz Pegasus biletlerinizde oluşabilecek uçuş iptali veya sefer iptali olması durumlarında hizmet alabilirsiniz. Diğer Pegasus ücretsiz müşteri hizmetlerine ise Türkiye dışından erişebilirsiniz. Örneğin Kıbrıs yada yurtdışından.

Günümüzde birçok kurumsal firma, hem maliyet hem de kapasite bakımından 444'lü numara yerine 0850'li müşteri hizmetlerine geçiş yapmıştır. Bu firmalardan bir tanesi de Pegasus Havayolları'dır. Pegasus Havayolları'nınn 444'lü müşteri hizmetleri numarasına alternatif olarak 0850 250 67 02'li numarasını arayabilirsiniz.

Pegasus bilet değişikliği yapmak çok kolay ve pratiktir. Dileyen misafirler flypgs.com/bilet-islemleri linkini tıklayarak açılan sayfaya PNR kodunu ve PNR'da kayıtlı misafirlerden bir tanesinin soyismini yazarak bütün bilet detaylarına ulaşabilirler.

Dileyen misafirler ise Pegasus'un ücretli yada ücretsiz müşteri hizmetleri numarasını arayarak çağrı merkezinden müşteri hizmetleri temsilcisi ile bilet değişiklik işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Dileyen misafirler de 0850 302 54 93 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak yapabilirler.

Bilindiği gibi birçok havayolu firmasında teknik aksaklıklar yada hava muhalefeti gibi sebeplerden ötürü uçuşlarda saat değişikliği yada sefer iptali gibi durumlar gerçekleşmektedir.
Bu gibi durumlarda, havayolu firmaları yolcularını madur etmemek adına belirli kuralları sağlayan biletlerde, yine belirli tarihler arasında ücretsiz değişiklik yada kesintisiz ücret iadesi yapmaktadır.
Böyle durumlarda Pegasus bilet işlemlerim menüsünden, yada ücretsiz Pegasus müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz

İNDİRİM VE PROMOSYONLARDAN
ANINDA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Hemen Ara!
Online Bilet Al