Ankara Pegasus İletişim

Ankara Pegasus Telefon : 0850 302 54 93

Ankara Pegasus iletişim, özel havayolu şirketi olarak ülkemizde ekonomik uçuş tarifeleri sunmaktadır. Pegasus havayollarının yönetim merkezi olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kullanılmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda noktaya uçuşlar düzenlemektedir.

Ankara Pegasus İletişim

Ankara Pegasus iletişim numarası 0312 988 14 52 ile Ankara Esenboğa Havalimanı uçuşlarını kullanan yolcularına hizmet veriyor. İç hat aktarmasız ve aktarmalı uçuşlarının büyük bir bölümünü Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden yapmaktadır. Ücretsiz çağrı numarası 0850 840 48 31’dir ve tüm yolcularına bu çağrı merkezi üzerinden hizmet vermektedir.

Pegasus İletişim Logo
Ankara Pegasus İletişim Bilgileri
Ankara Pegasus İletişim :   (0850) 303 07 87
Pegasus Bilet Telefon :  (0850) 302 54 93
Pegasus Bilet Hattı : 0850 840 48 31
Pegasus Mail Adresi : info@flypgs.com

Makalemizde şu başlıkları okuyabilirsiniz;

Pegasus Ankara Çağrı merkezi hizmetleri ile yolcuları, istek v şikayet bildirimlerinde bulunabiliyorlar. Hizmet öncesinde bilgi almak isteyenlerde bu numara üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorlar.

İstanbul Pegasus İletişim

Ankara Pegasus Havayolları

Pegasus havayollarının Ankara şubesi müşteri hizmetleri ve tarihçesi hakkında bilgi almak isteyenler, Ankara Pegasus iletişim merkezlerinden bilgi talebinde bulunabilirler. Pegasus havayolları şirketi, 1990 yılında, Silkar Yatırım, Aer Lingus ve Net Holding ortak girişimi olarak kurulmuştur.

İstanbul merkezli olarak havacılık sektöründe hizmet verirken, 2005 yılında Sabancı ailesinin Esas Holding A.Ş tarafından satın alınarak, iç hat ve dış hat uçuş seferleri düzenlemeye başlamıştır.

Son dönemlerde dünya genelinde 111 farklı noktaya uçmaya başlamıştır. Ankara üzerinden hem yurtiçi hem de yurtdışı aktarmasız uçuşlar düzenlemektedir.

İzmir Pegasus İletişim

Pegasus Ankara’dan Uçuşlar

Pegasus hava yolları, Ankara Esenboğa havalimanı kalkışlı yurtiçi uçuşlarında, İstanbul, İzmir, Elazığ, Antalya, Trabzon, Bodrum Havalimanlarına aktarmasız uçuşlar yapıyor. Diğer şehirlerdeki havalimanlarına ise aktarmalı uçuşları vardır.

Ankara Pegasus iletişim numaralarından gideceğiniz şehre hangi tarihlerde ve saatlerde sefer olduğunu öğrenebilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanından, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına her gün 8 karşılıklı sefer düzenleniyor.

Pegasus İletişim merkezini arayanlar ve bilet satın alma işlemlerini online olarak yapmaya çalışanlar uçuş saatleri bilgilerine ulaşabiliyorlar. Pegasus tüm uçuşlarında, yolcularına her zaman en ucuz uçak bileti seçeneklerini sunuyor.

Pegasus Şubesi Telefon Numarası
Pegasus Bilet Telefon (0850) 302 54 93
Pegasus Bilet Hattı (0850) 840 48 31
İstanbul Pegasus (0216) 456 97 11
Şanlıurfa Pegasus (0414) 988 01 61
Ankara Pegasus (0312) 988 14 52
Muğla Pegasus (0252) 988 01 66
Antalya Pegasus (0242) 988 01 66
Gaziantep Pegasus (0342) 988 01 61
İzmir Pegasus (0232) 988 10 17

İzmir Pegasus İletişim

Pegasus İle Ankara’ya Uçuşlar

Ankara Pegasus iletişim bilgileri sizlere Ankara’ya yapacağınız uçak yolculuğu hakkında da bilgi vermektedir. Yurtdışından ya da diğer şehirlerdeki havalimanlarından Pegasus havayolları ile uçmak isteyenler, Ankara Esenboğa Havalimanına iniş yapacaktır.

Pegasus yolculuk sırasıda, yolcularının güvenliği ve rahatı için her türlü ek hizmetleri sunuyor. Ankara’nın başkent olması ve çok sayıda üniversitenin bulunması, dünyanın her yerinden günlük çok sayıda uçak seferleri yapılmaktadır.

Özellikle iç hat uçuşlarının büyük bir bölümü Pegasus havayolları şirketi tarafından yapılmaktadır. Şirket ücretsiz çağrı merkezi telefon numaraları üzerinden ve online sitesi üzerinden hizmetlerini müşterilerine güvenli ulaştırmaya çalışıyor.

Pegasus Havayolları

Telefonla Uçak Bileti Satın Almak

Pegasus Havayolları Ankara seferlerini tercih ederek, havayolu ulaşımlarını yapmak isteyenler, her zaman ucuz uçak biletlerine ulaşabiliyorlar. Ankara Pegasus iletişim telefon numaralarını aradığınızda, önce gitmek istediğiniz yeri sonra tarihi belirterek, uçak bileti fiyatlarını öğrenebiliyorsunuz.

İleri tarihli alacağınız Pegasus uçak bileti her zaman daha ucuz olacaktır. Uçak bileti fiyatları, uçuş tarihi yaklaştıkça artmaya başlayacaktır. Bunun için Pegasus uçak biletinizi ucuza alabilmek için mümkün olduğu kadar erken rezervasyon yapmanız sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır.

Pegasus biletlerinizi aldıktan sonra seyahat planlarınızda değişiklik olduğunda bilet değişikliği ya da bilet iptal işlemlerinizi Pegasus güvencesi ile rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Pegasus Havayolları

Ankara Pegasus Erken Rezervasyon Avantajı

Ankara Pegasus iletişim hizmetlerinde çağrı merkezi numaraları ve Esenboğa Havalimanı iletişim numaraları üzerinden erken rezervasyonlar yapılmasını sağlıyor. Erken rezervasyon her zaman uçak biletlerinizi ucuza satın almanızı sağlayacaktır.

Pegasus Ankara iletişim hizmetlerinden, flex tarifesi ile uçak bileti alanlar, uçağın kalkışına 2 saat kalana kadar değişiklik yapma imkanı veriyor. Pegasus havayolları bazı ek hizmetlerini ücret karşılığında bilet sahiplerini sunuyor.

Bu hizmetler arasında, koltuk seçimi, koltuk mesafesi ayarlama, uçakta içecek ve yiyecek servisi hizmetleri yer alıyor. Pegasus iletişim numaralarından müşteri hizmetlerine ulaşarak bu hizmetleri talep edebiliyorsunuz.

Pegasus Havayolları

Pegasus Ankara Esenboğa Havalimanı

Esenboğa Havalimanı, Ankara’ya yapılacak olan uçak seferleri hizmetleri için yapılmış ve 1955 yılında hizmete girmiştir. Ankara şehir merkezine 28 km uzaklıkta ve Ankara’nın kuzeyinde yer almaktadır.

Ankara Pegasus iletişim merkezini Esenboğa Havalimanında bulundurarak uçuşlarını buradan yapacak olan müşterilerine daha iyi hizmetler vermeye çalışıyor. Pegasus yolcuları, Esenboğa Havalimanına ya da havalimanından Ankara şehir merkezine ulaşımları için Havaş servisleri, belediye otobüsler ve taksi ile yapabiliyorlar.

Havaş ve belediye otobüs hatları ve sefer saatleri hakkında bilgi edinmek isteyenler, Pegasus Ankara iletişim merkezlerinden bilgi alabiliyorlar.

Pegasus Havayolları

Pegasus Esenboğa Havalimanına Ulaşım

Pegasus havayolları seferlerinde Esenboğa Havalimanını kullanacak olanlar, yapacakları ulaşımlar için kullanabilecekleri seçenekler hakkında bilgi almak isteyecektir.

Ankara Pegasus iletişim merkezi Ankara Esenboğa havalimanı ulaşım seçenekleri hakkında isteyenlere bilgi veriyor. Şehir merkezine ve şehir merkezinden Esenboğa’ya ulaşım için, havaş otobüsleri, belediye otobüsü, araç kiralama ve taksi ulaşım araçları kullanılabiliyor.

Havaş servisleri, havalimanı ile AŞTİ arasında seferler düzenliyor. Havaş otobüslerinin servis saatleri uçak kalkış saatlerine göre ayarlanıyor. Şehir merkezinden binen yolcular, uçaklarına tam zamanında yetiştiriliyor. Esenboğa Havalimanında iç hat ve dış hat terminal çıkış kapılarından çıkıldığında bekleyen havaş otobüsleri görülebilmektedir.

Pegasus Esenboğa'ya Otobüs İle Ulaşım

Pegasus uçakları için bilet alan ve uçağa Esenboğa Havalimanından binecek olanlar, Ankara şehir merkezinden Havalimanına belediye otobüsleri ile gidebiliyorlar. Ankara Pegasus iletişim numarası 0850 302 54 93 telefonla arayarak, belediye otobüsleri güzergahlarını ve saatlerini öğrenebilirsiniz.

Havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu taşıyan belediye otobüsü hattı 442 numaralı hattır. Belediye tarafından belirlenen günlük tarifeye göre karşılıklı seferler düzenlenmektedir. 442 hat numaralı belediye otobüsü, AŞTİ, Kızılay ve Havalimanı güzergahından geçmekte, belirlenen duraklardan yolcularını almakta ve indirmektedir.

Pegasus Havayolları

Pegasuz Ankara Ücretsiz İletişim Hizmetleri

Pegasus havayolları, Ankara hizmetlerinde müşterilerine en güvenli ve kaliteli hizmetlerini vermeye çalışmaktadır. Ankara Pegasus iletişim hizmetlerini ücretsiz verebilmek için 0850 250 67 02 numaralı müşteri hizmetleri hattını kullanmaktadır.

Ankara Pegasus bu hattı üzerinden daha önceden uçak bileti satın almış olan yolcularına, uçak seferlerinde meydana gelebilecek olan iptal ya da rötarlar hakkında bilgi vermektedir. Tüm yolcuları, bu hattı arayarak her hangi bir iletişimi ücreti ödemeden uçuş seferleri hakkında bilgi alabiliyorlar.

Pegasus Havayolları

Ankara Pegasus Bagaj Hakları

Pegasus yolcuları, belirli bir kapasiteye kadar yanlarında ücretsiz bagaj bulundurabiliyorlar. Ücretsiz bagaj hakları, uçak bileti türüne ve uçuş yapılan noktaya göre değişiyor.

Ankara Esenboğa havalimanından yapılacak olan iç hat uçuşlarında, eko paket bileti sahipleri 15 kg, avantaj paket bileti sahibi olanlar 20, business flex paket bileti satın alanlar ise 15 kg ücretsiz kargo bagajı bulundurabiliyorlar.

Kıbrıs ve diğer ülkelere yapılan dış hat uçuşları için tüm yolcularına 20 kg kargo bagajı 8 kg el bagajı hakkı Pegasus tarafından veriliyor. Pegasus müşterileri, uçak bileti alırken, ne kadar bagaj bulundurabileceklerini ve el bagajı ölçüleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar.

Pegasus Bilet Erteleme

Bilet Erteleme İşlemleri

Pegasus bilet erteleme işlemleri, uçak bileti satın almış olan müşterilerine, bilet erteleme, değiştirme ve iptal gibi işlem seçenekleri sunuyor. Pegasus iletimi merkezleri ile yapacağınız görüşmeler ile Ankara uçuşlarınız için biletlerinizi ileri tarihli seferlere erteleyebilirsiniz.

Pegasus tüm hizmetleri için işlem kuralları belirlemiş ve bu kurallar çerçevesinde her türlü hizmeti en iyi şartlarda vermeye çalışmaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı, Pegasus hizmetleri için merkez kabul edilen noktalardan birisi olduğu için müşteriler tüm işlemlerini buradaki bürolardan yapabiliyorlar.

Pegasus Havayolları'nın ücretli müşteri hizmetleri 0888 228 12 12'dir. Bu müşteri hizmetlerine sadece Türkiye'den ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yada Lefkoşa'dan Pegasus'la iletişim kurmak isteyen misafirler ücretsiz müşteri hizmetlerini arayabilirler.

Pegasus ücretli iletişim hattı ile daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih, yön değişikliği yada bilet iptali gibi işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pegasus Havayolları'nın genel merkezi İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndadır. Yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarının çok büyük bir kısmını da yine aynı havalimanından gerçekleştirmektedir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı santralinin numarası ise 0216 588 88 88'dir.

Pegasus'un ücretsiz müşteri hizmetleri numarası 0850 250 67 77 ve 0850 250 67 02 olmak üzere 2 adettir. Bu müşteri hizmetlerini birbirinden ayıran özellikler mevcuttur. Türkiye'den bu ücretsiz müşteri hizmetlerinden sadece 0850 250 67 02'li olan hattı arayabilirsiniz.

Bu hattan da sadece daha önce satın almış olduğunuz Pegasus biletlerinizde oluşabilecek uçuş iptali veya sefer iptali olması durumlarında hizmet alabilirsiniz. Diğer Pegasus ücretsiz müşteri hizmetlerine ise Türkiye dışından erişebilirsiniz. Örneğin Kıbrıs yada yurtdışından.

Günümüzde birçok kurumsal firma, hem maliyet hem de kapasite bakımından 444'lü numara yerine 0850'li müşteri hizmetlerine geçiş yapmıştır. Bu firmalardan bir tanesi de Pegasus Havayolları'dır. Pegasus Havayolları'nınn 444'lü müşteri hizmetleri numarasına alternatif olarak 0850 250 67 02'li numarasını arayabilirsiniz.

Pegasus bilet değişikliği yapmak çok kolay ve pratiktir. Dileyen misafirler flypgs.com/bilet-islemleri linkini tıklayarak açılan sayfaya PNR kodunu ve PNR'da kayıtlı misafirlerden bir tanesinin soyismini yazarak bütün bilet detaylarına ulaşabilirler.

Dileyen misafirler ise Pegasus'un ücretli yada ücretsiz müşteri hizmetleri numarasını arayarak çağrı merkezinden müşteri hizmetleri temsilcisi ile bilet değişiklik işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Dileyen misafirler de 0850 302 54 93 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak yapabilirler.

Bilindiği gibi birçok havayolu firmasında teknik aksaklıklar yada hava muhalefeti gibi sebeplerden ötürü uçuşlarda saat değişikliği yada sefer iptali gibi durumlar gerçekleşmektedir.
Bu gibi durumlarda, havayolu firmaları yolcularını madur etmemek adına belirli kuralları sağlayan biletlerde, yine belirli tarihler arasında ücretsiz değişiklik yada kesintisiz ücret iadesi yapmaktadır.
Böyle durumlarda Pegasus bilet işlemlerim menüsünden, yada ücretsiz Pegasus müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz

İNDİRİM VE PROMOSYONLARDAN
ANINDA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Hemen Ara!
Online Bilet Al