Anadolu Jet İletişim Bilgileri

Anadolu Jet iletişim, Türkiye ve Dünya'nın her yerinden arabileceğiniz 0850 840 48 05'li ücretsiz müşteri hizmetlerimize verilen çağrı merkezidir. Bu Anadolu Jet müşteri hizmetleri ile her türlü uçak bileti satın alabilir, daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliği yapabilirsiniz.

Anadolu Jet İletişim: 0850 302 54 93


Anadolu Jet Bilet Hattı ile yurtiçi ve yurtdışı uçak biletinizde her türlü bilet işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile biletlerinize ekstra bagaj ve koltuk seçimi gibi hizmetleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet İletişim

Türkiye’de uçmayan kalmasın anlayışı ile Türk Hava Yolları şirketi tarafından kurulan Anadolu Jet Havayolları, 2008 yılından günümüze, insanların ulaşımlarını sağlıyor.

Anadolu Jet İletişim Logo
Anadolu Jet İletişim Bilgileri
Anadolu Jet İletişim :   (0850) 303 07 87
Anadolu Jet Telefon :  (0850) 302 54 93
Anadolu Jet Bilet Hattı : 0850 840 48 31
Anadolu Jet Mail Adresi : info@anadolujet.com

Anadolu Jet İletişim numaraları üzerinden her türlü hizmet sunulmaktadır. İletişim numaraları, 0850 333 08 49 - 0850 840 48 050850 302 54 93 olarak herkese duyurulmaktadır. Ücretsiz müşteri hizmetleri numaralarını arayanlar, bilet alma, check-in, sefer sorgulama ve ek hizmetlerle ilgili bilgi alabilecektir.

Makalemizde şu başlıkları okuyabilirsiniz;

Anadolu Jet Havayolları, düşük maliyetlerle havacılık hizmeti sunmaya ve insanların, ucuz uçak bileti satın alarak seyahatlerini yapmaya çalışıyor. Anadolu jet firması, yurtiçi ve yurtdışı seferleri ile hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürüyor.

Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet Tarihçe

Anadolu Jet iletişim, 2008 yılına ilk kurulduğunda toplam 8 adet uçak ile hizmet vermeye başlamıştır. Uçuşların büyük bölümü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden gerçekleştiriyor.

Yurtiçin ve yurtdışı uçuşlarını, bu havalimanlarına direk olarak yapıyor. Günümüzde 36 adet uçak ile 43 havalimanına uçuş seferleri düzenliyor. Uçuş noktaları sayısını da sürekli genişletiyor ve yurt içinde, tüm şehirlerin havalimanlarına günlük seferler düzenliyor.

Anadolu Jet Havayolları; Türk Hava Yolları'nın alt kuruluşudur. Türkiye'nin en büyük havayolu firmalarından bir tanesi olan Türk Hava Yolları'nın uçak biletlerini satın almak için THY iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle THY uçak biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Yurtdışı uçuşlarına da Kıbrıs ile başlamış ve bugün Avrupa'da dünyanın birçok ülkesindeki havalimanlarına uçuşlar yapıyor. Özellikle yaz aylarında turizm noktalarına turistlerin taşınması için yurtdışı seferler düzenliyor. Uçak bilet fiyatlarının uygun olması, ekonomik seyahat seçeneklerini tercih edenlerin Anadolu jet telefon, uçaklarını seçmesine neden olmaktadır.

Anadolu Jet İletişim
Anadolu Jet Şubesi Telefon Numarası
Anadolu Jet Bilet Telefon (0850) 302 54 93
Anadolu Jet Bilet Hattı (0850) 840 48 31
İstanbul Anadolu Jet (0216) 456 97 11
İstanbul Anadolu Jet (0216) 456 97 11
Almanya Anadolu Jet 0850 302 54 93
Fransa Anadolu Jet 0850 840 48 31
Amerika Anadolu Jet 0850 840 48 05
Rusya Anadolu Jet 0850 303 07 87
Şanlıurfa Anadolu Jet (0414) 988 01 61
Ankara Anadolu Jet (0312) 988 14 52
Muğla Anadolu Jet (0252) 988 01 66
Antalya Anadolu Jet (0242) 988 01 66
Gaziantep Anadolu Jet (0342) 988 01 61
İzmir Anadolu Jet (0232) 988 10 17

Anadolu Jet İletişim 444

Türkiye'nin birçok havayolu firmasında olduğu gibi, Anadolu Jet'in de 444'lü telefon numarası bulunmaktadır. Bu 444'lü telefon numarası 444 25 38'dir. Bu müşteri hizmetlerinin özelliği, sadece Türkiye'den aranabiliyor olmasıdır. Yurtdışından Anadolu Jet'in 444'lü numarasına alternatif olarak 0850 302 54 93'lü çağrı merkezimizi yada 0850 333 25 38'li ücretsiz Anadolu Jet iletişim hattımızı arayabilirsiniz.

Anadolu Jet İletişim 0850

Tüm firmalarda olduğu gibi Anadolu Jet'in de 0850'li telefon numarası bulunmaktadır. Bu telefon numarasının özelliği ise, 444'lü müşteri hizmetlerine ulaşamayan misafirler Türkiye ve Dünya'nın her yerinden 0850 302 54 93'lü Anadolu Jet iletişim hattımızı arayarak her türlü bilet işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirler.

Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet Bilet Alma

Anadolu Jet firması, iletişim numaraları üzerinden müşterilerine bilet alma ve bilet değişikliği işlem seçeneklerinin yapılmasını sağlıyor. Uçak bileti satın almak isteyenler, bulundukları şehirlerde bulunan Anadolu Jet acente firması bürolarından, havalimanlarında bulunan Anadolu Jet ofisinden ve online sitesi üzerinden yapabiliyor.

Bilet alma işlemlerini online olarak yapmak isteyenler, uçuş saatinden en az 72 saat önce rezervasyon işlemlerini yapmalıdır. Satın alınan biletler için check-in işlemleri uçuş saatinden 1 saat öncesine kadar online olarak yapılmalıdır. Anadolu Jet uçak bileti almak isteyenler, uçuş noktalarına, uçuş tarihine göre fiyat farklılıklarının oluştuğunu görebilecektir.

Uçuş tarihinden önce yapılacak her bilet alma işlemleri, kalan süreye göre ucuzdan pahalıya doğru yapılabilecektir.

Anadolu Jet İletişim

Ankara Esenboğa Havalimanı Hizmetleri

Anadolu Jet Havayollarının merkezi Ankara’dadır ve Ankara Esenboğa Havalimanından yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarını direk olarak yapmaktadır. Yurtiçin aktarmalı uçuşların büyük bir bölümü de Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden yapılıyor.

Anadolu Jet Havayolları iletişim numaralarını arayanlar, Ankara şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından Ankara şehir merkezinin belirli noktalarına nasıl ulaşım yapabileceklerini öğrenebiliyorlar. Anadolu Jet 0850 302 54 93 numaralı çağrı merkezi numaralarını arayanlar, faydalanmak istedikleri tüm işlemleri yapabiliyor.

Ankara Esenboğa Havalimanından, Anadolu Jet uçaklarına binmek isteyenler, şehir merkezinde, Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar ve AŞTİ noktalarından havalimanı servis araçlarına binebiliyorlar.

Yakın illerden Ankara’ya gelenler, bu noktalardan servis araçlarını kullanarak, uçuş saatinden en az 1 saat önce havalimanında olmaya dikkat etmelidir.

Anadolu Jet İletişim

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Anadolu Jet İletişim

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Anadolu Jet Havayolları firmasının, uçuşlarını yaptığı önemli noktalardan birisidir. Havayolu firması, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden hem yurtiçi hem de yurtdışı uçuşlarını direk olarak yapıyor.

Yurtiçi uçuşlarda da şehirlerarası seferlerin çoğunda aktarma noktası olarak kullanılıyor. Anadolu jet havayolları iletişim numaralarını arayarak müşteri temsilcilerine ulaşanlar, havalimanına ulaşım ve alabilecekleri hizmet türleri hakkında bilgi alabiliyorlar.

Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasının çeşitli noktalarından kalkan, servis araçları ile sağlanıyor. Anadolu Jet ücretsiz müşteri hizmetleri iletişim numaraları ya da online sistemler üzerinden biletlerini alanlar, uçuş saatinden önce havalimanında olmaya çalışmalı ve check-in işlemlerini yapacak zamanın kendilerine ayırmalıdır.

Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet Online İşlemler

Anadolu Jet iletişim firması, tüm müşterileri ile kesintisiz iletişim kurmaya çalışıyor. İşlem yapmak isteyenler, firma iletişim numaraları, yetkili acente firmaları ve firma resmi web sitesi üzerinden online olarak yapabiliyor.

Anadolu Jet Havayolları online işlemler olarak, bilet alma, online check-in, uçuş işlemleri, ilave bagaj işlemleri, bagaj takibi gibi işlemlerin yapılmasını sağlıyor. Online bilet almak isteyenler, işlemlerini, firma resmi sitesi ya da yetkili acente firmasının sitesi üzerinden yapmaya özen göstermelidir. Bilet alma işlemlerinde, nereden nereye uçuş yapılacağı ve uçuş tarihi seçilir.

Yolcunun, yetişkin, çocuk, bebek, genç özelliklerine göre sunulacak hizmetler farklı olacağı için yolcu sayısın ona göre seçilmelidir. Bilet rezervasyonu yapmak isteyenler, uçuş saatinden en az 72 saat önce işlemlerini yapmalıdır.

Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet Check-in İşlemleri

Anadolu Jet iletişim, uçuşları için acente bürolarından, online sistemlerden ya da iletişim numaraları üzerinden biletlerini satın alanlar, uçuş saatine 24 saat ve daha az zaman kaldığında check-in işlemlerini yapmalıdır.

Online check-in işlemlerinin yapılabilmesi için Anadolu Jet Firması, internet sistemleri son 24 saat kala işlemlere izin vermektedir. Check-in işlemlerini yapanlar, isterlerse ek ücret ödeyerek çeşitli hizmetlerden faydalanabiliyorlar.

Ek ücret ödenerek alınabilecek hizmetler arasında, ücretli koltuk seçimi, ek bagaj hakkı alma, 2 saatten uzun sürecek uçuşlar için yemek siparişi gibi hizmetler yer alıyor. Anadolu jet yolcuları, check-in işlemlerini online ya da havalimanına geldikleri zaman Anadolu Jet ofislerinden yaptırabiliyor.

Anadolu Jet İletişim

Anadolujet Bagaj Hizmetleri

Anadolu Jet telefon firması, misafirlerinin uçuş noktalarına göre kişi başına ücretsiz bagaj hakları veriyor. Anadolu Jet ücretsiz çağrı merkezi numarası 0850 840 48 05 numarasını arayanlar, bagaj hakları, bagaj ücretleri ve ek bagaj durumları hakkında bilgi alabilecektir.

Anadolu Jet yurtiçi uçuşlarında, standart bilet ve business bilet durumuna göre farklı ağırlıkta bagaj hakkına sahiptir. Standart biletler için yurtiçi uçuşlarda, yolcu başına 15 kg, business biletli yolcularına ise 20 kg ücretsiz bagaj hakkı veriyor.

Bebek yolcular için verilen bagaj hakkı ise 10 kg’dır. Yanında bulunduracağı bagajın ağırlığının daha fazla olacağını belirtenler, iletişim numaralarını arayarak, ek bagaj ücretleri hakkında bilgi alabilirler. Ek bagaj ücretleri hesaplanırken, kg başına göre yapılırken, aktarmalı uçuşlarda aktarma ücreti de eklenmektedir.

Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet Bilet Erteleme İşlemleri

Anadolu Jet müşterileri, satın almış oldukları uçak biletlerini, uçuş saatinden önce iletişim numaralarını arayarak erteleyebiliyor ve tarih değişikliği yapabiliyorlar. Anadolu Jet ile yapılacak yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar için önceden bilet alma işlemlerini yapanlar, ucuz fiyatlarla satın alma işlemlerini yapabilecektir.

Bilet erteleme işlemlerinde, uçuş tarihi ileri bir tarihe ertelendiğinde, bilet fiyatı değişecek ve uçak bileti daha ucuz olacaktır. Acente firmaları ve Anadolu jet firması, müşterilerine bilet değişikliğinden dolayı oluşan fiyat farkını müşteri kredi kartına iade yapacaktır.

Anadolu Jet Havayolları'ndan daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliği yapmak isterseniz biletreyon.com/anadolu-jet-bilet-degisikligi linkte tıklayarak, bilet değişikliğinde dikkat etmeniz gereken konuları öğrenebilirsiniz.

Daha önce satın aldığınız uçak biletlerinizde her türlü işlem yapabilmek için 0850 840 48 05 ücretsiz Anadolu Jet iletişim hattımızdan işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu jet iletişim müşterileri, resmi internet sitesi üzerinden ya da müşteri hizmetleri telefon numaraları üzerinden bilet tarih ve yön değiştirme işlemlerini yapabilecektir.

Anadolu Jet İletişim

İletişim Hattı İle Neler Yapılabilir?

Anadolu Jet Havayolları iletişim numaraları ile müşterilerin hangi işlemleri yapabilecekleri yaptığı bilgilendirmeler ile duyuruyor. Anadolu Jet Müşteri hizmetleri numaralarını arayanlar, uçak seferleri hakkında bilgi alma, uçak bileti satın alma, önceden alınan biletlerle ilgili yön ve tarih değişikliği, bilet iptali ve check-in işlemlerini yapabilecektir.

Anadolu Jet iletişmi hattı ile yapabilecekleriniz;

  • THY uçak bileti satın almak
  • Anadolu Jet uçak bileti almak
  • Uçak bileti değişikliği
  • Ekstra bagaj satın alımı
  • Ücretli koltuk seçimi
  • Uçak bileti açığa alımı
  • Uçak bileti iptali

Anadolu jet herkesin bulunduğu yerden ücretsiz iletişim kurabilmesi için alternatif iletişim numaraları belirlenmiştir. Müşterileri, tüm telefon operatörlerinden arama yaparak, hizmetlerden faydalanabilecektir.

Anadolu Jet'in ücretsiz iletişim numarası 0850 333 25 38'dir. Türkiye ve Dünya'nın her yerinden ücretsiz olarak arayabileceğiniz Anadolu Jet telefon numarasına alternatif olarak 0850 840 48 05'li müşteri hizmetlerimizi de arayabilirsiniz.

Hemen hemen bütün havayolu firmalarının 444'lü müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Anadolu Jet'in 444'lü müşteri hizmetleri numarası ise 444 25 38'dir. Bu müşteri hizmetlerinin özelliği; sadece Türkiye'den aranabiliyor olmasıdır. Türkiye dışında Anadolu Jet'in iletişim hattını aramak isteyen misafirler Anadolu Jet'in 0850'li çağrı merkezi'ni aramaları gerekmektedir.

Anadolu Jet'in iletişim mail adresi destek@anadolujet.com'dur. Bu mail adresine mail olarak sorun, öneri ve şikayetlerinizi bildirdiğinizde geri dönüş olmayabilir. Bunun yerine Anadolu Jet bizimle iletişime geçin sayfasını ziyaret ederek, sorununuzu oradan bildirmeniz gerekmektedir.

Yazımızın üst taraflarında daha önce satın aldığınız Türk Hava Yolları'na ait uçak biletlerinizi Anadolu Jet Havayolları'nın biletleriyle değiştirebileceğinizi belirtmiştik. Burada havayolu değiştirebilmenizin sebebi, THY ile Anadolu Jet alt firmalar olduklarından dolayıdır.

Anadolu Jet'in biletlerini Pegasus Havayolları'nın biletleriyle değiştirme gibi bir durum malesef söz konusu değildir. Havayolları arasında herhangi bir değişim söz konusu değildir. THY ve Anadolu Jet arasında olan biletler hariç.

SunExpress Havayolları; THY'nin ve Lufthansa Havayolları'nın alt kuruluşu olmasına rağmen Türk Hava Yolları yada Anadolu Jet Havayolları'nın uçak biletlerini SunExpress Havayolları'nın biletleriyle değiştirmeniz malesef mümkün olmuyor.

Anadolu Jet'in 444'lü numarası bulunduğu gibi 0850'li numarası da bulunmaktadır. Fakat birçok misafir yurtdışından 0850'li Anadolu Jet telefon numarasına ulaşmakta zorluk çekebiliyor. Böyle durumlarda Anadolu Jet iletişim hattımız olan 0850 302 54 93'lü müşteri hizmetlerimizi, yada İstanbul Anadolu Jet iletişim hattımızı arayabilirler.

İNDİRİM VE PROMOSYONLARDAN
ANINDA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Hemen Ara!
Online Bilet Al