A101 Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

A101 marketleri iletişim numarası Türkiye ve Dünya'nın her yerinden 0850 808 21 01'dir. Bu telefon numarasını Türkiye'den ve Dünya'nın her yerinden sabit hat ücretlendirmesi ile kolayca arayabilirsiniz.

A101 Müşteri Hizmetleri 0850 808 21 01

Mottosu 'Harca Harca Bitmez' ile 2008 yılından bu yana market sektöründe önemli yer edinen A101, Türkiye piyasasında 12 binden fazla mağaza ile hizmet veriyor. Son yılların en büyük girişimi olmasıyla ve kendi ürettiği ürünlerle rakiplerine fark atmaya devam ediyor.

A101 İletişim

Mevcut müşteri potansiyelinin yanı sıra her geçen gün kat kat artan müşterilere de hizmet veriyor. 16 farklı bölgede müdürlüğü bulunuyor. 81 il ve 923 ilçede bulunan mağazalarına depolardan kamyonlarla devamlı sevkiyatlar yapılıyor.

Bu denli ilgi gören ve geniş bir kitleye hizmet veren A101 müşteri hizmetleri de aktif olarak çalışıyor. Müşterileri ile her an iletişim halinde olan şirket, olumlu ve olumsuz dönüşlere vakit kaybetmeden yanıt veriyor.

A101 İletişim Bilgileri
✅ A101 İletişim :    (0850) 808 21 01
✅ A101 Müşteri Hizmetleri :  (0850) 808 21 01
✅ A101 Tüketici Hattı : (0850) 808 21 01
✅ A101 Mail Adresi : info@a101.com

6 bin çalışanı, 600'ün üstünde tedarikçisi olan A101, Türkiye’de yaygın bir ağa sahiptir. Perakende sektöründe öncü olan market, Türkiye'deki en büyük şirketler arasında yer alıyor. Kaliteli ürünleri uygun fiyata sunabilen şirketin şubeleri neredeyse her mahallede ve her ilçede hizmet veriyor.

Ayrıca ülkemizde en fazla istihdam yaratan şirketlerden de biridir. Kadın ve engelli çalışan sayısı en fazla olan şirketlerinden biridir. Hizmet ve istihdam başta olmak üzere her açıdan Türkiye'de ilklere imza atmayı başarıyor.

Hem çalışan kadrosu hem de müşterileri için en doğru hizmeti vermeyi hedefleyen şirket, istek ve şikayetlere de büyük önem veriyor. Siz de talep oluşturmak veya sorun yaşadığınız konulara çözüm bulmak için A101 müşteri hizmetleri iletişim yollarını kullanarak destek alabilirsiniz.

Telefonla arayarak doğrudan müşteri temsilcisine bağlanıp anında bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için şirketin sunduğu farklı yöntemleri de kullanabilirsiniz.

A101 Müşteri Hizmetleri

A101 Müşteri Hizmetleri Telefon

A101, aktüel ürün kampanyalarıyla da ilgi gören tüketici dostu bir şirkettir. Ürünlerine mağazalarından, web sitesinden veya uygulaması üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda aktüel ürünleri de dahil olmak üzere online platformdan sipariş alıyorlar.

Bu da tüketicinin kaliteli ve ucuz ürünlere daha kolay ulaşmasını sağlıyor. Online mağaza deneyimi gerçek mağazada olan tüm kampanya ve afişleri tüketiciye sunuyor. 'Aldın Aldın' veya 'Haftanın Yıldızları' gibi fırsatları kaçırmak istemeyen müşteriler online olarak hemen sipariş verebiliyor.

Türkiye'nin en çok tercih edilen market zincirine sahip olan A101 iletişim, mobil uygulamasıyla güvenli bir alışveriş imkanı sunuyor. Şirket online olarak uygun fiyat garantisi vermekle kalmıyor ayrıca 150 lira üzerindeki alışverişler için ücretsiz kargo fırsatı sağlıyor. Kampanyalar konusunda diğer zincir marketlere kıyasla daha bonkör davranan A101, bazen geceye özel ya da haftaya özel kampanyalar düzenleyerek her zaman müşterilerinden tam not alıyor.

Kampanya ve promosyonlara daha önce haberdar olmak ve bilgi almak için A101 müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak merak ettiğiniz konularda bilgi alabilir ve sorularınızı istediğiniz gibi sorabilirsiniz. A101 müşteri hizmetleri telefonu aracılığıyla her zaman sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Ürün ve kampanyalarla ilgili destek talebinde bulunabilirsiniz. A101 şubelerinde veya online mağazacılıkta yaşadığınız sorunlar hakkında şikayet oluşturabilirsiniz. Kısacası her konuda tecrübeli müşteri hizmetlerinden bilgi talep edebilirsiniz.

A101 telefon numarası

A101 Müşteri Hizmetleri 0850

A101 müşteri hizmetleri, tüm müşterilerin öneri ve şikayetleriyle yakından ilgileniyor. Sadece sorun yaşayan müşterilere değil bilgi edinmek isteyenlere de donanımlı bir ekiple hizmet veriyorlar. Ayrıca sosyal medya platformlarında da aktif olarak paylaşımlar yaparak kampanya ve tanıtımları her kesimden tüketicinin görmesini sağlıyorlar. Facebook, Instagram ve YouTube gibi kanallardan şirketi takip edebilirsiniz.

Böylece güncel duyurulardan ilk siz haberdar olursunuz. Gerek internet sitesinden, gerek uygulama üzerinden gerekse de sosyal medyadan dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Doğrudan telefon ile görüşmek isterseniz A101 müşteri hizmetleri 0850 'li numaradan talep veya şikayet oluşturabilirsiniz.

A101'in müşteri hizmetleri numarası 0850 ile başlamaktadır. Bu telefon numarası 0850 808 21 01'dir. Her yerden arayarak öneri veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

A101'den yapacağınız alışverişlerde herhangi bir sorun yaşarsanız ya da talep oluşturmak isterseniz çağrı merkezi ile görüşerek işlem yapabilirsiniz. Taleplerinizi hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmak veya firmaya öneride bulunmak ya da çeşitli şikayetlerinizi iletmek için sayfamızda bulunan ve 0850 ile başlayan müşteri hizmetleri numarasını tuşlamanız yeterlidir.

Doğrudan A101 çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşerek tüm sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözün. İletişim kurduğunuz müşteri hizmetleri temsilcisi ürün, sipariş veya çalışan şikayetlerinizi anında çözüme kavuşturacaktır. Tavsiye ve fikirlerinizi de yine telefonun diğer ucunda bulunan destek ekibi ile paylaşabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine mağazalarıyla ilgili paylaşmak istediğiniz bütün konularda fikir beyan edebilirsiniz. Yaşadığınız sorunu veya durumu yazarak belirtmek istemiyorsanız bu numara direkt olarak yetkili birime erişmenizi sağlar.

A101 ücretsiz iletişim numarası

A101 Müşteri Hizmetleri Tel 0850

A101 müşteri hizmetleri yetkilisi ile iletişime geçmek için ihtiyacınız olan A101 müşteri hizmetleri tel 0850 ve diğer iletişim seçeneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Dilediğiniz zaman A101 müşteri hizmetlerinin çağrı merkezine bağlanabilirsiniz.

Her türlü sorun, soru, şikayet veya önerilerinizi donanımlı ve ilgili birime iletebilirsiniz. Aydın Holding bünyesinde ilk mağazasını açan A101, Türkiye’nin günümüzdeki 2. en büyük Hard discount modeli ile hizmet veriyor.

20 bini aşan çalışanıyla müşteri hizmetler departmanını tüm çalışmalarının ön planında tutuyor. Profesyonel mağazacılık anlayışı ile müşteri hizmetleri çalışanlarını alanında eğiten başarılı bir oluşumdur.

A101 mağazalarında bilinen markaların dışında şirketin kendi ürünlerini de bulabiliyorsunuz. Marka ürünleri ve kendi imal ettiği ürünleri en makul fiyatla satmayı amaçlamış bir şirkettir. Tamamen tüketici yanlısı olduğu için müşteri ilişkilerine de ayrıca özen gösteriyor. Güler yüzlü ve kalifiye personelleri mağazalarda, yetkili danışmanları ise müşteri hizmetleri kanalıyla tam performans sergiliyor.

Müşterilerine kesintisiz hizmet sunan A101, 09.00 ila 21.00 saatleri arasında haftanın yedi günü açıktır. Bu çalışma saatleri bölgeden bölgeye esneklik gösterebiliyor. Doğru ve net bilgi için müşteri hizmetlerini arayarak merak ettiğiniz bölgenin çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Mağazanın çalışma saatleri içerisinde çağrı merkezi numaralarını arayıp istediğiniz konuda destek ve yardım talep edebilirsiniz. A101 müşteri hizmetleri çağrı merkezinin ücretlendirilmesi kullanılan GSM hattına göre fiyatlandırılır.

A101, uygun fiyatlı, kaliteli ve zengin ürün çeşitliliğine sahip bir zincir markettir. Tek odak noktası müşteri memnuniyetidir. Bunu sağlamak adına tüketicilerin beklenti ve tavsiyelerine önem verir. Ülkenin en uzak noktalarına bile şubeler açarak vatandaşlara hakkı olan hizmeti her yerde ulaştırır.

A101 şubelerini gün içerisinde binlerce tüketici ziyaret ediyor. Yenilikçi, kaliteli, sağlam ve ucuz hizmet sunmayı amaçlayan şirket, müşterileri ile her an iletişim halindedir. Sizin de mağaza, çalışanlar veya ürünlerle ilgili şikayet etmek istediğiniz bir konu varsa müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Şikayet etmek veya talepte bulunmak istediğiniz şubenin adresini müşteri hizmetlerine bildirmeniz talebinizin sonuçlanması açısından önemlidir. Müşteri hizmetleri yetkilisinin sizi anlayabilmesi için açık ve net olarak şikayetinizi anlatmaya özen gösterin.

A101 çağrı merkezi numarası

A101 Müşteri Hizmetleri Ara

Market ve mağazacılık sektöründe çok sayıda depo, şube ve lojistik çalışmalar yürüten A101, herkesin kolayca ulaşabileceği bir zincir markettir. Müşteriler ya da tüketiciler şirketin çağrı merkezi ile anında yetkili kişilere ulaşabiliyor. Sayfamızda bulunan çağrı merkezi numarasına A101 müşteri hizmetleri ara bölümünden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığı ile iletmek istediğiniz konuları yetkililere ulaştırabilirsiniz.

Firmanın çağrı merkezini şikayet hattı olarak kullanıp varsa yaşadığınız sorunları aktarabilirsiniz. Son derece anlayışlı ve donanımlı müşteri temsilcileri ile yaptığınız görüşmeler çözüm odaklı olacaktır. Firma mevcut müşterilerini kaybetmemek ve potansiyel müşteri kazanmak için iletişim kanallarına ayrı bir itina gösteriyor. Bu yüzden her konuda çekinmeden müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

A101 hizmet verdiği online platform, ürün çeşitliliği ve aktüel çalışmalar gibi alanlarda müşterilerine kusursuz hizmet vermeyi hedefliyor. Hangi alanda ve hangi konuda olursa olsun şikayetlerinizi hiç çekinmeden müşteri hizmetleri ile paylaşabilirsiniz. Online satış, mağaza alışverişi, ürün kalitesi, son kullanma tarihi, kusurlu ürün veya kapıda ödeme gibi farklı farklı alanlarda sorun yaşayabilirsiniz.

Yaşadığınız sorunu ve sorun yaşadığınız şubeyi müşteri hizmetlerine ayrıntılı bir şekilde aktarırsanız probleminiz dakikalar içerisinde çözüme kavuşacaktır. Türkiye'nin farklı illerinde yer alan bölge müdürlükleri müşteri taleplerini karşılamak için birden fazla birimle hizmet veriyor. Şikayetiniz doğrultusunda ilgili birime aktarılıp firmanın çözüm odaklı olduğunu görebilirsiniz.

A101 tüketici danışma hattı

A101 İletişim Numarası

Ülkemizin büyük zincir marketlerinden biri olan A101, satışa sunduğu bir çok ürünün bizzat imalatçısı durumundadır. Hem imalatçı olması hem de perakende konsepti ile kaliteyi ucuza sunduğu görülüyor. Zengin ürün yelpazesi ile müşterilerin tüm beklentilerini karşılamayı başarıyor.

Meyve, sebze, şarküteri, tekstil, elektronik, kozmetik, züccaciye, kırtasiye, hazır gıda, konserve, temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri, atıştırmalık, tahıl ürünleri ve daha birçok farklı kategoride hizmet veriyor.

Bunlarla beraber aynı zamanda aktüel, spot reyonları ve ekstra indirim seçenekleri de sunarak müşterilerine sahip çıkıyor. Türkiye'nin en çok sevilen zincir marketleri arasında bulunan A101'in iletişim numaralarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

A101 iletişim numarası ile müşteri temsilcisine Türkiye'nin her yerinden bağlanabilirsiniz. İsterseniz zincir marketin müşteri temsilcisine sosyal medya kanalları üzerinden de ulaşabilirsiniz. WhatsApp destek hattından dilek ve şikayetlerinizi yazarak da bağlantı kurabilirsiniz. Vakit kaybetmeden anında sorununuza çözüm bulmak istiyorsanız müşteri hizmetleri iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Hem reyon önünde hem de reyon arkasında ilgili ve güler yüzlü personellerin bulunduğu A101, her geçen gün şube sayısını artırmaya devam ediyor. Bunda kaliteyi ucuza sunmasının büyük katkısı var. Ayrıca müşteri memnuniyeti için geri dönütlere önem vermesi de markanın büyümesinde rol oynuyor.

İletişim numaralarından çözüm merkezine ulaşarak almak istediğiniz bilgi veya çözmek istediğiniz sorun için talep oluşturabilirsiniz. Web sitesinden veya aplikasyon üzerinden sipariş oluştururken ya da iptal etmek istediğiniz bir siparişiniz varsa anında hizmet alabilirsiniz.

Online alışveriş için birkaç adımda siteye üye olabilirsiniz. Üyelikle beraber A101'in size tanıyacağı ayrıcalıklar hakkında bilgi sahibi değilseniz sitemizde paylaştığımız müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. İndirimli ürünler, gelecek kampanyalar ve daha fazlası için bildirimleri de açabilirsiniz.

A101 ücretsiz danışma hattı

A101 Genel Merkez İletişim

Türkiye'nin birçok şehrinde A101 Genel Merkez'leri bulunuyor. Bu merkezlerde şirketin yönetimi, çalışan kadrosu, vizyon ve misyonu en iyi şekilde ele alınıyor. Bununla birlikte müşteriler ve hedef kitle ile ilgili çalışmalar da yine merkezde yürütülüyor. A101 insan kaynaklarına başvuru yaparak şirket bünyesindeki açık pozisyonlarda çalışabilirsiniz.

Kurumda çalışmak istediğiniz pozisyon hakkında bilgi edinmek için A101 genel merkez iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Kurum için büyük öneme sahip olan insan kaynakları departmanı çalışan kadrosunu belirlerken büyük bir titizlik gösteriyor.

Müşteri ile doğrudan iletişim halinde olacak personellerin güler yüzlü, ilgili ve tecrübeli olması önemlidir. Şirketin verdiği iş ilanlarına ve detaylarına genel merkezi arayarak ulaşabilirsiniz.

A101 müşteri hizmetleri hattı ile temsilcilere ulaşmak son derece kolaydır. Yaşadığınız bir problemi, ürünle ilgili sorunu, personel yaklaşımını veya hizmet anlayışını şirkete bildirmek için iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra şube ile ilgili bir talebiniz varsa ya da memnun olduğunuz hizmetleri de yine temsilcilerle paylaşabilirsiniz.​​​

Hediye Kutusu

İNDİRİM VE PROMOSYONLARDAN
ANINDA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Hemen Ara!
Online Bilet Al